Prijava

Kad smo kod Djurica meni bas pre neki dan nakon njegovog gostovanja na pinku pade na pamet Sojiceva kragna i gips na gorili sve preslikano u originalu

Posto je Djuric nosio neke gipseve na rukama

Ма да, Шојић је реалност Србије. Трагикомедија. Само што ови и убијају људе, сетимо се оног што су у затвору убли због СМС-а или оног чувара на Савамали, па затим Ивановића је исто Вучић убио.

http://static.mondo.rs/Picture/712569/jpeg/vip-dara-bubamara-mondo-goran-sivacki-29.jpg
Са конерта Радојке Бубамаре. Где су ови људи у току дана?

haha majki ti jebem nasilje jedini odgovor

Ovo mora da je uvezla omladinu iz Svajcarske.

prvi i treci furundzije drugi i cetvrti jebu tako ocigledno

Ахахахаха, сад читам коментаре. Каже лик - Јел била Наташа Беквала, а лик одговара, није, удавала се јуче...

Ovakvi bleje po krugu dvojke. Ja tamo ne idem osim kad moram kurac ovo na nbg da vidis

Прије пар година сам имао сличну кошуљу као овај скроз десно. Дечко има стила.

sasim korektan Ludi Čak u paprat trenerci

Nemoj da ga diraš bre, znaš koliko je lud, pustiće ti SKRIPTU i doživećeš DRASTIČAN PAD na RANG LISTI, 9 budjona ako se baš razbesni!

Evo ja sam sada izguglao GTR i prvih 100 rezultata je bilo o grobarima, godzila tek negde na osmoj strani. Imao sam printskrin ali nešto mi naguje ova osmica, možda ipak nemoj da uzimaš.
Keve mi moje Slavice.

Armin u trenutku dok prima dojavu iz francuske lige nacional..

ps
Ovakvi bleje po krugu dvojke. Ja tamo ne idem osim kad moram kurac ovo na nbg da vidis

Potpisujem

Ma kakvi, po krugu dvojke samo penzosi i dorcolci u trenerkama, ovo je neki zilj ko zna odakle, ja ne vidoh ovakve glave za ceo zivot svoj u Beogradu

To izlazi samo nocu i po raznim fensi-smensi mestima na koja mi posteni ljudi ne idemo osim pod prisilom.