Prijava

Evo sad javljaju da je srčani udar razlog smrti, a ne saobraćajka...

од толико људи на путу ова морончина удари на шабана јебо му пас матер у пичку безобразну

Dobro brate bolje i na matorog sabana nego na neko dete. Mislim nije dobro ni na koga al bas si lupio iako cenim da je bilo u saljivom tonu pa oprosti ako jeste

ma nemacka je 20 godina ispred nas neces videti nemca pijanog on se vikendom odmara za radnu nedelju

кривца осудити на смрт тако што ће маестро курцем на теразијама да му лупа дандаре док у позадини иде десет сати овог лупа https://vocaroo.com/i/s1T6yV7OsgBs

у праву си пс растројен сам мало али добро и даље имамо еру ојданића и милоша бојанића сјеме им се затрло

milosu bojanicu ne treba pijani nemac dovoljno mu je da na macu naidje na ulici negde

Bilo brutalno ili ne, i ja sam pomislio ovo kao multi. Taj pijani kreten ne zna kako je osakatio balkan za jednu ril muzicku zvijezdu.

A stvarno je bio najveci, sinonim za narodno, bukv kad ti neki reme iz kruga dvojke kaze "a sta ti slusas, sabana a" aludira se na narodnu muziku

Hahjaja al mislim da je sintagma "krug dvojke" najomraženija u srpskom jeziku

Posle “zuti”, “bot” i “sendvicar”. Mozda i “komunjara”

Nisu to sintagme ps

Ma ne seri e
Inace je vrv mislio bas na sintagme a ne na bilo koje pojmove, verovatno mu se bas o sintagmama pricalo a nije samo napisao tako jer je bas ovo bila sintagma u pitanju

Samo postojanje pojma "krug dvojke" vučiću daje sigurno 10% glasača

Сад ће коментари овог болесног народа како кривца треба објесит о жицу на теразијама или доживотну робију да га у затвору силују црнци

A šta ne treba kao?

i crnci mogu biti dobri i nezni dokazao je mickey savage to

објесит о жицу на теразијама

Vidim ja ko ovde subotom u sest poziva na haos u srbiji

Ne kapiram paralelu izmedju vucica i kruga dvojke?
Ja sam zuti do koske, Djilketov sam covek

Ps to sto si naveo nisu sintagme wtf