Transfer blama

  1. http://vukajlija.com/recnik/autori/229242

    ЦРВЕНИ ВРЕЛИ ЧИЛИ ПАПИРИ

    сте чули неке песме од њих?

  2. cim igra cs1.6 onda nije fora, jos mu je nick toshiba...

  3. Mirko

    Mrzis Pantelu? Idi radi vezbu tipa kardio :)

    и

    McClane

    Pantela tipuje rasno,kumara potvrdjuje,Karleusa insomnia!

    коментари са -мостовог- линка. Јеботе...

  4. Ladno onaj govnar piše kolumne za mrtvi kurir...

  5. Srpski tread na 4chanu. Krece spika o Vuki. Neki mali kaze:

    Кењам вам се на Вукајлију ретарди.. Сајт је отишао у три курца како се популаризовао и како су власници видели да могу да зараде паре од њега.. Дај ми динар и твоја дефиниција пуна хумора ИДЕ У ОДАБРАНЕ .

  6. Srpski tread na 4chanu. Krece spika o Vuki. Neki mali kaze:

    Кењам вам се на Вукајлију ретарди.. Сајт је отишао у три курца како се популаризовао и како су власници видели да могу да зараде паре од њега.. Дај ми динар и твоја дефиниција пуна хумора ИДЕ У ОДАБРАНЕ .

  7. ^ Ајнштајне дечко, шта ти се то десило...

  8. Sto u transfer blama?

  9. Jebiga, nigde drugde ne bi videli. Divim se ovom čoveku, ovo je raj. Pivdža, fudbal i dve matore kokoške sa velikim sisama.

  10. http://img406.imageshack.us/img406/8722/f814d67563d34edfb536cc2.png

    Neka jebana rubrika sajta blic.rs, gde pisu o nekim dzibernautima sa estrade. Koj moj me briga za Tijanu Dapcevic i gumene sise?!

    Ko me jebe kad citam blic

  11. Jebiga, nigde drugde ne bi videli. Divim se ovom čoveku, ovo je raj. Pivdža, fudbal i dve matore kokoške sa velikim sisama.

    Jebote ja bih te matore sise pipnuo da mi plate par hiljada evra/
    Ja mislim da je to sok od jabuke.

  12. ххахахахах

    Тијана Дапчевић купила гумене сисе

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.