Transfer blama

  1. ^ pa nisam rekao da ne komuniciras ni sa kim. Kao sto vidite ja se kuckam sa vama,al sam vam i dalje anoniman.
    Necu zavrsiti ni u jednom tekstu one vrste, necete izvlaciti moje blamove od pre godinu dana na vuki, necete mi se setiti rodjendana..
    Ja iskreno smatram da je to drugarstvo i mana sajta, uvek ce onaj sa kim se gotivis pisati bolje defke, praviti bolje postere, kobjasnjavati na temama, imati najbolje fore itd..
    Jbg, subjektivni smo. Al opet, kad provodis dosta vremena na vuki, logicno je da neki nikovi postanu likovi.
    Ne mislim nista lose pod druzenjem,al ne moram da pricam svima da sam izvukao semenku lubenice iz ribinog rca, da li sam jebao uz riblju corbu, da li se mrsavi mis i elipsa heftaju, da li je cara legenda a kostic attention whore...
    Evo, ja te stvari znam, a vi ne znate nista o meni..
    I onda kad neko od te garde napise pa makar i najglupsi komentar naci ce se oni koj ga gotive da pisu +1000000000 i tako to :D

  2. I onda kad neko od te garde napise pa makar i najglupsi komentar naci ce se oni koj ga gotive da pisu +1000000000 i tako to :D

    odnosno, ovo je suština celog onog tvog posta, jel? Slažem se apsolutno.
    Doduše, ima i onih koji ne rade to tako, ae da ne budem skroman i navedem sebe:)
    Mada, desi mi se i poneki takav 'ispad', al zamisli, nesvesno ipak, upravo zbog možda:

    dosta vremena na vuki, logicno je da neki nikovi postanu likovi.

    upravo.
    EDIT: neć spemujem više, ne ide

  3. Ma jok, poenta mojih postova je bila da je bolje da budes anonimus, nikad se ne zna kad ce neki od frikova odavde da poludi pa pocne da vadi dzigerice i lupa recke,a tad je bolje da mu nisi na spisku haha

  4. Гледао сам ово. Невероватно.

  5. Krv je Bušidov dupli, ako se ne varam...?

  6. Odgledao sam ovog Đogalja.... Naježio sam se i oblio me ladan znoj, ljeba mi.

  7. Meni posle ovog videa još pogled negde u daljini.... mislim da se radi o trajnom oštećenu mozga.... u jebote...

  8. Već petnes' minuta sam u šoku od spota..

  9. Манијаче, ја бих те бацио лавовима јер си поставио скеч Надреалиста на ову тему.

  10. Nadrkani, procitaj gore zatamljen tekst, tj citiran.
    I vidi zasto je postavio skec..

  11. Fail. Izvinjavam se, bio sam nadrkan pa nisam čitao...

  12. TO DUNJA OKO MOJE!

  13. Иза Дуњиних цитата крију се велике мудрости.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.