Transfer blama

  1. Дуња, Његошев потомак.

  2. Био неке вече до пекаре, и каже пекар да неће да ми да на упис бурек с месом, јер сам му остао дужан 70 кинти, а сећам се да смо били нас четворица једном код њега, и другар узео на упис и није вратио, па сад он окривио мене. И каже ми после да му није битна кинта, већ неће да неко од њега прави будалу и магарца. И тече прича и помене ми да је неким ликовима опростио дуг од око 7000 динара, јер као немају посао. Па немам ни ја посао.

  3. и другар узео на упис и није вратио

    ako nemam pare za burek ne moram ga pojesti, ne znam, to mi je gubljenje obraza na sitnice.

  4. haha vid ladno citrat

    intriga prija intriga loži!

  5. ako nemam pare za burek ne moram ga pojesti, ne znam, to mi je gubljenje obraza na sitnice.

    Ја никад нисам узима на упис, и сад био гладан као нико, кући полу - празан фрижидер, а салама ми се није јела, и питао лепо да ми да на упис, па да ујутру донесем кад будем иначе ишао по хлеб.

  6. jebemliga ko sve polaže prava na ovu meldoiju....

  7. Plavi orkestar je sam po sebi transfer. Plačipičke! HAHAHAAH, ladno piše 'PLANETOM ZEMLJOM VLADAJU HIPSTERI' na početku!

  8. Preznojih se še'set puta dok odgledah. Najjači mi onaj što na kraju lupa u bure.

  9. https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/483308_405730792795442_1309977153_n.jpg
    Ја бих написао "зачепи нос док покушавам да те карам јер сам шабан"

  10. hahahaha čarape jebote eeeee hahahahahaha

  11. Sad sam posao da okacim.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.