Transfer blama

  1. Auuuu, ja takvih poruka imam na tone...

  2. Ako ti nije mrsko, otiđi malo do Kruševca. Imaš bar jedan razlog za obilazak istog.

  3. Evo ovo je možda malo crno, ali je transferčina žešća, moram da podelim... Znači likuši majka umire od raka, boluje već par godina i sad joj se pogoršalo... i ona objavi na fejs pesmu od Eminem, Cleanin' out my closet... i gore iskuca refren... a pitam se da l' je uopše poslušala ostatak pesme, i skapirala istu, pogotovo onaj deo "You selfish bitch, I hope you fuckin' burn in hell for this shit"...

    A šta ako nije volela kevu pa je stavila refren samo da bude pristojna, a poruka je u stvari jasna? :D

    Au Jankoviću, sad te mali zna, pazi se jbt, zajebani su ti klinci... A šta ako još i ima akanut ovde?! Ufff, ne bih ti bio u koži sad, nikako...

  4. Ako ti nije mrsko, otiđi malo do Kruševca. Imaš bar jedan razlog za obilazak istog.

    Само да не зове екипу на мене и све океј

  5. Ne znam da li je bilo, ali evo da postavim.
    Snimite ovu klinku što stoji do ove sa dobrim dupetom. lololol
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Srhilk8Vqf8

  6. Koji si pedo, pored onakvog dupeta ti snimio klinku.

  7. Ta mala će da bude pravi mali tatin anđeo. haos

  8. Oвај коментар је објаснио:

    Otac dovodi cerku na narodno veselje sa striptizetama, i to kad dijete odrasta sa ovim shvati da zena razgoljena na koju se loze svi muskarci i svi be htjeli da kresnu je neka princeza. Posto gledano iz djecjeg ugla ushicuju joj se svi. I onog momenta kad bi dijete odlucilo da postane striptizeta kad odraste, taj isti otac koji je doveo razvalio bi je od batina, odreko je se i izbacio iz kuce.

  9. http://www.youtube.com/watch?v=aPxgznG6XmA

    Kome li je ova sve pušila kurac, kad je dobila mikrofon....

  10. Ta vrsta muzike je po difoltu transfer, pa ni ne pokušavam da joj posvetim i jedan jedini trenutak pažnje. A i spor mi internet. :)

  11. Заиста не знам кој' курац сам уопште одслушао две трећине тога...

  12. СИСАААААААААА

  13. Пази, лимтемо ту хај-тек-ха-де-куалити СИСУ!

  14. Al mi je ova sa cvidzama mnogo bolja od ove fufice (osim ako nije u pitanju jedna te ista, nisam uspio da provalim).

    I da, skontaj lik nosi narandzaste bermude, ja sam takve jedino kod Kineza vidjao...

  15. HAHAHHAHAAH leb ti jebem, pola komsiluka sam probudio! SISO LAZLJIVA! lololololo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.