Transfer blama

  1. elem tematika emisije je kacenje ju tjub klipova i to ne bilo kakvih vec onih prezvakanih fora od pre 2 godine tipa lik u puzevom kostimu na autoputu uz objasnjenje da je snimano u srbiji (a nije) ili klipa na kome navodno severno korejci pokusavaju da provale vrata a u pozadini jasno cujes ruski glas i vidis da je rec o rusima.

    Hahahaha janpi ne verujem da njihove dečije fore shvataš za ozbiljno. :) Oni samo pokušavaju na često očajan način (kao i ovde na Vuki što novajlije rade) da uporede klip sa nečim (često sa situacijom u Srbiji) i tako budu duhoviti. Kada sam videla emisiju, očekivala sam da će gosta ispitivati ali ne, oni se proseravaju kačenjem klipova. Glupo, ali ajde emisija je za one retke koji nemaju da priušte sebi internet i kompjuter.

  2. hm, ako im je ciljana publika za gledaoce koji su stariji od 12, nemaju internet a gledaju tv u 12h nocu, nedeljom, na b92, onda je to nekih daj boze 10 000 ljudi u srbiji.

    vucice ta 3 debela matora pedera zaradjuju novac praveci ovo govno, pritom se ne trudeci ni najmanje da spreme nesto za emisiju. te klipove sam ja imao u kompu i bez neta, kruzili su okolo x puta, samo slep ih nije video. pa ja bi bolju emisiju napravio sa budzetom od 500 dinara, joke okeom i 3 zadnje strane teme "smesni video klipovi" na vukajliji.

  3. Ok. A šta ćemo sa onima koji i dan danas nemaju komp? M? Rekoh da je samo za one koji nisu nikada videli te klipove. Vidi se da im je ciljna grupa ljudi koji bi da se malo zabave pored sve svoje bede koja ih ceo život prati. Nama je glupo, drugima nije.

    pa ja bi bolju emisiju napravio sa budzetom od 500 dinara, joke okeom i 3 zadnje strane teme "smesni video klipovi" na vukajliji.

    Hahahahaha, kakva bi to ludnica bila. :)

  4. http://ispovesti.com/
    Nije ceo sajt transfer, ali jeste dobar deo...

  5. Jebem li ga, koliko god da su te emisije tipa kursadžije treš, kič, govno i slično, moramo priznati da su to jedine emisije koje se uopšte bave humorom (debilnim, usiljenim, seljačkim humorom ali se makar penzioneri smiju tome). Gledam na njemačkim televizijama, ala majko, svaka druga emisija je humor, stend-ap komedija, šprdanje, humoristične serije, čuda.

    Kod nas su samo dnevnik, bolji život, depresija, crna hronika i grand. Ubace nekad kursadžije i to je to.

    Bolje išta nego ništa.

  6. Mislim da Balkan obara rekorde što se vijesti i dnevnika tiče. Jebena 'Al Džazira' i jebeni CNN imaju manje vijesti nego pojedine domaće televizije. Svakih 45 minuta idu 5 minuta vijesti. Mrš.

  7. Nemci su operisani od humora... Njihov ceo humor se svodi na prdeze i jedenje kobasica...

  8. hoces da kazes da, ako odem u nemacku i prdnem na kobasicu proglasice me kraljem?

  9. Mislim da nije hteo to da kaže.

  10. janpi
    hoces da kazes da, ako odem u nemacku i prdnem na kobasicu proglasice me kraljem?

    Pa mozda i hoce... A mozda te i lincuju zbog skrnavljenja svete bavarske kobasice...

  11. možda bi bio veći ljkra ako bi isprdeo kobasicu iz guze.

  12. Превише ви овде стављате кобаје у дупе... Гејнес из овер д руф!

  13. XPACT
    Nemci su operisani od humora... Njihov ceo humor se svodi na prdeze i jedenje kobasica...

    To što su oni operisani od humora nema nikakve veze. Ljudi se bar turde da se što više smiju (jbg, njima je smiješno).

  14. U pravu si, četiri komada...

  15. Jes lud Lavrov, jebo sebe.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.