Transfer blama

  1. mi nismo navikli da stavimo sposobnog na celo drzave.

  2. Није ово трансфер блама, ово је друштвени проблем. Тај телеграф.рс је, претпостављам, један од најчитанијих интернет портала што је само по себи страшно, имајући у виду текстове који се објављују и начин на који се пишу. Друга ствар која је велики проблем је што, ако је судећи по коментарима, једну овакву вест безрезервно прихвата огроман број људи. Је л' могуће да је у Србији толико мали број људи који умеју критички да посматрају ствари с којима долазе у контакт? Ми смо толико болесна нација да мислим да нам нема лека.

  3. Opusteno Benisinjo. Odes na bilo koji sajt, ukucas u pretragu nesto sto ima veze sa Srbijom (tipa PREDSEDNIK , PATRIOTIZAM itd) i kopi pejstujes link ovde.
    Nije bitno o cemu je tekst, nadje se ovde uvek neki razlog da rec Srbija zavrsi u transferu blama.

    Evo gospodin predsednik je zavrsio danas ovde jer je rekao 4 recenice. O bezbednosti u saobracaju i o vaznosti vezivanja pojasa. I to je za transfer blama.
    A kad neko iz DS-a prica kako je bitno da se udje u EU zato sto nas tamo ceka bolji zivot, to je valjda opsteprihvaceno, i tome nema sta da se smejes.
    Ali zato, ahahahahha Toma ahahahha ,POJAS ahahhhaha, vezivati AHahhahah, NE VEZUJEMO SE ahahahhaha, GINEMO ZBOG TOGA hahahah TOMA ahahahahaha...

  4. С тобом могу да се сложим да ова кампања нема везе с трансфером блама и не видим разлог зашто је окачена. Чак је и рекламни спот сасвим пристојан.

    Оно што ти не разумеш је да ја овде циљам на неку психологију гомиле и популизам који је пренаглашен у друштву. Ево ти пример на овој теми, и то пример који теби смета: стално се каче ставри које су некако повезане са Србијом. Чист популизам. Доста људи који прате тему нису идеолошки усмерени ка десно и онда подржава ове што постављају линкове. Додуше, постоје ствари које и те како јесу за трансфер блама, али има и онога што није. Моја поента је да људи нису у стању да сами конструишу мишљење о било чему, па се једноставно приклањају масама и свој идентитет јој подређују. Лајкујеш коментар који има 100 лајкова зато што има 100 лајкова, слушаш песму зато што има 100000000 прегледа итд. Е у таквом стању долазимо до тога да нам шљам води државу и да пропадамо у сваком погледу. То је оно што мени смета, а не слово Б у српству.

  5. Николић какав год био је одрадио посао савршено. Не тиме што је лепо причао или се лепо нашминкао, него што је решио да учествује у кампањи која се директно бори за национални интерес - очување живота.

    Појавио се, рекао је шта је требало - ми сад причамо о њему, причаћемо недељама, за то време ће неки почети да се везују баш због толке халабуке а они који су се до сад везивали неће престати. Неки од ових што су почели да се везују ће имати удес, и можда им појас спаси живот. Е и то "можда" је довољно да се његов потез поздрави.

  6. Razumem ja tebe, samo sto ce te na Vukajlji,ako budes pricao o tome, proglasiti ultradesnicarem, srbskim sinom i tako tim "fensi nadimcima".
    Ja sam pokusao nekoliko puta da ucestvujem na temama sa ozbiljnom temom,al kontam da internet ipak nije mesto za ozbiljnu spiku..
    Zato najbolje udri po transferima i "transferima" i toeto..

    EDIT: Ahahahah ,vidi ove morone srbske sto se pale na ovo.. kao znas ja moram da dokazem svima da sam srbski cetnik i da smo mi na dvoru viljuskom boc a svaba rukama usta ga jebem.. znaci implodirao sam od transvera:
    http://011shop.rs/shop/srpske-majice/majica-car-dusan

  7. A neće valjda mene da slikaju kako se vezujem? Pola Srbije bi prestalo da vezuje pojas uz komentar "Nisam valjda toliki kreten kao onaj"...

  8. Па ниси већи од Николића, лолололо.

  9. Toma je sam po sebi transfer blama jer je izdao Vojvodu.

  10. Pa i Karleusa je sama po sebi transfer,al je glupo okaciti nju ovde kad , recimo, donira 10 soma evra u akciji Bitka za bebe.

  11. Ona je retard neopevani, ali nikada nije načinila veleizdaje koje Tomos i njegova bulumenta svakodnevno čine.

  12. Realno ni Tadić i ostali njegovi retardi za sve one godine nisu usrali toliko koliko je tandem Nikolić-Kurčić za ovijeh godinu dana. Toliko izdaja i toliko lizanja čmara EU još nije viđeno.

  13. Ma ok je to, al zasto je njegova pojava i izgovaranja cetiri recenice oko vezivanja pojasa samo po sebi transfer? Kad nije. Bilo bi transfer da nije a treba da jeste,kao sto nije i treba da nije.

  14. A koga brate zabole kurac za taj jedan klip leba ti, čoveku je bilo smešno i postavio na transfer i ne razumem što se tolko oko toga opterećuješ bez obzira što klip realno nije za transfer blama? I mene hvatao transfer blama npr kad se Tadić gurao da daje krv i onako našminkan se kezio i pozirao za kamere, jeste učinio dobro delo al me opet uhvatio transfer blama... Nekog drugog nije i koga sad zabole kurac za to...

  15. U spotu izgleda kao mongoloid sa sve onim njegovim grobarskim osmehom. Sećam se kad sam sa ćaletom devedeset i neke bio na vašaru, moj ćale pustio bradu jer je žalio zeta, a Tomino obezbeđenje je furalo te neke brade, ti kvazičetnici štatijaznam. I Toma verovatno istripovao da je moj ćale u obezbeđenju, mi stajali pored reke, i prilazi njemu Tomos i kaže: 'Pazi ovde na reku, oće komunisti da udare s brda' a ćale kadar nevera, mislio sam da će da ga spiči u vugla i baci u reku koliko je izneverovao.

  16. Realno ni Tadić i ostali njegovi retardi za sve one godine nisu usrali toliko koliko je tandem Nikolić-Kurčić za ovijeh godinu dana. Toliko izdaja i toliko lizanja čmara EU još nije viđeno.

    ово

  17. Sila transfera je jaka u njoj, nisam mogao pogledati do kraja.
    http://youtu.be/TlgqWeuhJj4

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.