Transfer blama

  1. псето, изазови скочка на ферку, мали је а курчевит и не уме да се бије, олеши гга леба ти да се не кочопери више ту по форуму

  2. A jebemga, nesam školovao...

  3. ма слободно, договорите се негде, њега зову тебра Мрвица у рил лајфу

  4. Nema 130 kila i 190cm.

  5. Neam brate tolko.... :D

  6. jao, moram da odgledam ovo KUVANJE i MUVANJE. ime emisije obećava lol. mislim da sam gledao već jednom to, neki bilder bio kod neke debele likuše, upišavanje

  7. Mogu da se zakunem da sam ovu ferai video juče na tvu sa nekim ćelavim klincem koji nosi 6 brojeva veću košulju.

  8. псето, изазови скочка на ферку, мали је а курчевит и не уме да се бије, олеши гга леба ти да се не кочопери више ту по форуму

    Ma jok brate, ja sam pička...
    Vidi pacova što pali vatru jeee

  9. Sad sam slučajno bacio oko na pink 2 i video sam tu Ferari u nekoj emisiji, talk show, i priča kako je sve to gluma, kako je i ona profesionalna glumica i delovala je u emisiji sasvim normalno. Elem, ono je transfer da me nema!

  10. Sad sam slučajno bacio oko na pink 2 i video sam tu Ferari u nekoj emisiji, talk show, i priča kako je sve to gluma, kako je i ona profesionalna glumica i delovala je u emisiji sasvim normalno. Elem, ono je transfer da me nema!

    хахахахахахаххахахаха лептејебо, видео и ја... што је најгоре, ликуша живи две улице одавде, судећи по оном улазу одакле су изашли на крају емисије... да ми је каквог динамита јебем им бога да им јебем

  11. Lepri čuvaj dinamit biće rata. Jebeš praknjače.

  12. Ове слике су фејк, ниси обавештен.

  13. Covpa jbt, taj Srđan Aleksić je bio samnom u vojsci, u spavaoni 3 meseca jbt. Kad smo se skinuli posle 15 dana mislim da je ubio neku babu za neke smešne pare. Ćale mu je poginuo u beretkama i od tad je ciknuo psihički.

  14. HAHAAHAHHA DZORDI JEL MOGUCE

  15. i priča kako je sve to gluma, kako je i ona profesionalna glumica i delovala je u emisiji sasvim normalno

    Ма шта кажеш?

    Па људи, таква срања се смишљено праве баш да би изазвала овакве реакције. На фазон "Луде куће", коју сам одгледао два пута по 15 минута и сконтао о чему се ради. Крстиш се и ишчуђаваш дебилу, који заправо и није толики дебил, него глуми. Одмах престаје да буде занимљиво.

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.