Transfer blama

  1. http://www.youtube.com/watch?v=jE5dJDgZ644 da se nadovezem na onaj film o ajkulama s prethodne strane lololollo

  2. maja se udara ko zmaj.stigao sam dopola,previse je.stao sam kod maje i njenog voljenja pica.

  3. SAMO FRI RENDZ JAJO DOLAZI U OBZIR

  4. Име све говори.

  5. Da mi je to rođena baba, zatrpo bi i nju i tu salatu da me ne bruka više.

  6. Више од пола сата сам гледао клипове те жене, не знам шта бих написао.

  7. kakav patent sve ti jebem, ovo je multimilionerski biznis!

  8. A salata ni za kurac :)

  9. Maja mnogo voli pice!

    Ja i Maja smo onda srodne duše, oboje volimo dobru picu.

  10. OVA BABA JE GROM! toutali vud beng.

  11. Баба добија редовне дозе чолда, рекло би се.

  12. evo maja kupuje pice. maja voli pice. evo maja kupuje ovo. maja voli ovo. mislim nisam ni ocekivao "evo maja kupuje boraniju, inace ne voli da jede boraniju jer sere proliv 3 dana" naravno da kupuje ono sto voli jebem mu mater.

    i sta to maja voli, picu i sladoled? pa ko to ne voli?

  13. Maja svako jaje pogleda. Dovoljno je. Maja ce postati zestok retard ako vec nije.

  14. Komentari na ovoj kupovini su sjajni

  15. https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/970412_535879573127128_763915401_n.jpg

    prvo kucka, drugo atencion whore, trece jebeno nek ide neka pravi albume "noktici" na fejsu a ne da glumi neku piromanku. i kurac je zapalila sal u sred stana, izgorela bi sa sve trenerkom na uckur.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.