Transfer blama

  1. haha to sam hteo da dopišem, možda je to za ploditelja koji Njega trsi odpozadi da mu najavi šta će da mu radi.

  2. pa dobro, nmože i u misionarki, ono kad joj ruka na njegovim ramenima zon.ili kad je gore

  3. Projektante, ne jedi govna bezveze kad nisi upućen u materiju.

  4. Skočimiš

    Projektante, ne jedi govna bezveze kad nisi upućen u materiju.

    Nisi ni ti upucen, pa ti ne smeta da jedes govna o necemu bez ikakvih informacija.

  5. 501. Prošla sam kroz osnovnu školu ko krava kroz kukuruz i pravopis je za mene misterija.

  6. ne ne ima drugi deo 501 je
    501. Славила сам људе више него Бога.
    :)

  7. 1024 nisam izvalila da ima i druga strana i da zapravo vec postoji 501

  8. haha al pazi ovo

    58. Превише сам се бринула о здрављу свога тела. Бојала сам се бора и седе косе.
    EDIT
    ahahahahahahahahahahahh

    163. Мешала сам се у туђе разговоре када ме нису ништа питали.

  9. 514. Показивала сам своју мудрост и знање.

    Spalite je, spalite je na lomači!

  10. 521. Имала сам савез са нечастивим.

    Moram je pitati kako se to sklapa. Mislim da mi prošli put pentagram nije bio dovoljno precizno nacrtan, al' ipak ću se obratiti profesionalcu.

  11. Jebote ovo je nestvarno
    108. Волела сам да пијем јак чај и кафу.

  12. Treba sastaviti top 10.

    591. Нисам писала утешна писма.

    689. Сматрала сам да талентоване људе треба ценити без обзира сто су богоборци.

  13. 138. У храну сам гледала на часовник.

    Ovo valjda kad jedva čekaš ručak ili kad ti otpadne ručni sad dok brčkaš po kaci s kiselim kupusom, teško je reći šta je to pisac kanonski hteo da kaže.

    144. Учествовала сам у не пристојним разговорима.

    1024. Ni sam učila u školu, nauka je plod ne častivog.

  14. Можда је гледала на неку храну на сваких сат времена?

  15. 928. Возила сам се на: бициклу, мопеду, моторциклу из задовољства.
    839. Шишала сам косу по моди.

  16. 928. Возила сам се на: бициклу, мопеду, моторциклу из задовољства.

    Pretpostavljam da misli na vožnju bez sedišta.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.