Transfer blama

  1. Ajde, Krajsler je opet '95. godište, pa mogu i da razumem po koji ispad...
    Al ovaj ja_sam_rasan mi upravo reče na četu da je '89. ...ahahaha, pa brate, ja sam bio ubeđen da je '99. (ono, nekako mi je na tom nivou)... svađa se sa klincem, postuje neke glupe stvari, smara, a o tome stvaralaštvu na sajtu da ne govorim... lol
    EDIT : Ne zaboraviti i pravopis...

  2. Al ste dosadni jebo ga pas.

  3. Srbin_Osvetnik
    Ajde, Krajsler je opet '95. godište, pa mogu i da razumem po koji ispad...
    Al ovaj ja_sam_rasan mi upravo reče na četu da je '89. ...ahahaha, pa brate, ja sam bio ubeđen da je '99. (ono, nekako mi je na tom nivou)... svađa se sa klincem, postuje neke glupe stvari, smara, a o tome stvaralaštvu na sajtu da ne govorim... lol
    EDIT : Ne zaboraviti i pravopis...

    AHahahahahhahahah, ja sam jadan ima preko 7 godina ??? hahahahahahha
    TO LEGENDOOOO, ovo ko da sam ja pis'o

  4. @nerasan,
    transfer je da imaš takvu pozadinu na sajtu kao što je vukajlija. Idi na treće oko pa pravi takav profil...

    P.S. Da ne spominjem amadeus bend avatar, tetrablam.

  5. pozadinu

    Grhm,grhm...
    sve do danas sam mislio da se kaže avatar...

  6. sve do danas sam mislio da se kaže avatar...

    Ozbiljno?

  7. Evo, nije da branim Krajslera, ali moram nešto da dodam na sve to.
    Kao prvo, ovo meni uopšte nije za transfer, jer je dečko lepo rekao moderatoru da mu prepravi defke jer on nema mogućnost. Ja kad god sam tu stavio defku da mi poprave, nijednog plusa nisam dobio od moda. Ovo je fejl informacija.

    A ti rasni, nemoguće je da si 89 godište, jer (ništa lično, niti vređanje) tvoj mentalitet je manji nego od tvog uvaženog protivnika. Mlađi je od tebe 6 dina a izgleda da može da ti bude ćale.

    Krajsler je jedino pogrešio što je neko vreme malo vejvrajderisao, ali čini mi se da izlazi iz tog perioda i da postaje vazda ozbiljan autor.

    Ne branim nikog, samo moje mišljenje.

    I da, ove ostale slike nisam ni gledao, ne zamerite mi... Ne poznajem nikog odavde sajta pa tako ni vas dvoje.

  8. Ne kažem tebi 300c, već onom panteli nerasnom.

  9. marvelous ti meni nesto kazes za sliku a gledaj tvoju profilnu tako da cuti

  10. ali čini mi se da izlazi iz tog perioda i da postaje vazda ozbiljan autor.

    A jako veliki broj današnjih /EDIT: kvalitetnih/ autora je na sajtu odrastao.

    I njegov post nije transfer. Zmajev, ispod, je debilizam, ali ni on nije transfer.

  11. 90 posto autora te gleda na osnovu blamaže koju si uradio ranije, tj kad si počinjao, Jebač kad je uhvatio ovaj print skrin slagao je da je to bilo pre mesec dana, a bilo je sigurno, ima 3 meseca, 4, a ja registrovan pre 6. Nema veze, svako, ali svako je imao neki transfer, ja ovaj, neko drugačiji i tako... Ranije mi je možda značio skor, sad mi ništa ne znači i jebiga, nemam ni koristi ni štete da se zameram sa ostalim autorima.

  12. jamajcanine ja da sam na tvome mestu bih cutao ti si covek koji si vise puta pokusao djoniju da se uvuces nego da vise ne smaramo po temi ima li neka tema za prepucavanje

  13. Kostiću, a koji Zmaj?

    EDIT: aaa, našao sam!

  14. marvelous ti meni nesto kazes za sliku a gledaj tvoju profilnu tako da cuti

    Imaš nešto protiv LGBT populacije, dedžgo? Nabediću ti Brankicu za vrat, samo se pazi.

  15. jamajcanine ja da sam na tvome mestu bih cutao ti si covek koji si vise puta pokusao djoniju da se uvuces

    S ovim se treba složiti...
    ali, dalekoooo od toga da je samo Džoni upitanju.....

  16. jamajcanine ja da sam na tvome mestu bih cutao ti si covek koji si vise puta pokusao djoniju da se uvuces nego da vise ne smaramo po temi ima li neka tema za prepucavanje

    uvlačenje je to što sam rekao da je Džoni mogao da ima moderatorsku funkciju kad god je hteo, a nije hteo? O.o

  17. кикирики семенке кокице

  18. Izlazim iz dijaloga sa vama da ne spemujem više ovde. pozdrav.

  19. Где сад Риха да затвори дискусију? Лололо

    Дајте, бре, људи, почели сте да се препуцавате ко више трансферише. Трансфер у трансферу.

    Млатите о једном Крајслеровом посту 5 дана.
    Трансферишемо сви на форуму мање-више јер тако смо могућности и крај расправе.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.