Transfer blama

  1. Како ти не досади више? Можда је било занимљиво у почетку, али полако се претвараш у вучицу.

  2. jebo sam mu kevu s transferom, ljudovi drkajte me koliko hoćete i treba, ali maaaaalko je smorilo i menščini
    idi ja sam jadan otvori još neku temu na forumu da te ljudi guze ko na svakoj temi

  3. vukajlijasi pre svega moram da kazem da vas volim je r bez vase pomoci nebi bio ovde gde jesam

    al kad vidim da neko spoji nebi povrati mi se...

  4. krajsler znam da boli to sto si pokazo koliko si inteligentan onim postom ali staces

  5. Pa dobro, odvojio je "je" i "r", te je ukupan broj razmaka na mestu.

  6. staces

    AHAHAHHAHAHAHAHAHAH
    EDIT

    pokazo

  7. Čekajte bre malo, ovde treba navesti primer transfera, a ne proizvoditi isti.

  8. Upravo to Kante, al jebiga ja sam jadan to ne konta.
    Al neka, bar je smešan.

  9. izvor informacija Leteći Medvjedić hihihiih, joj ja sam jadan sad me sramota...
    ajde ne budi smorić idi karaj nešto...
    http://img707.imageshack.us/img707/6880/br2m.png ja ne verujem da ovo neko čita uopšte

  10. dosta je bilo za danas

  11. E to se zove reklamiranje lolo

  12. vas dvoica ste u principu isti, zato se i svadjate.

  13. аџаџаџаџа смарате совим џаџаџаџа аете нешто занимљиво.

  14. pa mogao sam tu da popijem 340 minusa ko iz šale, zna se da su moje defke i moglo je pasti vazda minusa, tako da, pucajte minuse jebe mi se :)

Rekli o sajtu

Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu).

Skodin blog · 04. Septembar 2010.