Transfer blama

  1. 27.03.2013 Ulazak u trocifrene
    537

    ovo 537 je stranica dokle sam stigao sa citanjem odabranih.

    EDIT: a po cemu je tebi blamaza to sto zapisem kako sam glasao?
    Polovina autora to ima na profilu, pa sto to njima ne kazes nego si nasao mene da jebuckas...

  2. crveni koje si ti godiste 2001?

  3. Ма све је то коментаторска секта...

  4. Расни, не кењај да си осамдездевето. Ако стварно јеси, онда ме опасно бринеш, а тек те 4-5 дана виђам овде.

  5. crveni koje si ti godiste 2001?

    Imaš temu sa godištima na forumu pa je pročešljaj, i naći ćeš moje godište.

    Ja i dalje čekam da ispuniš pretnju da ćeš da okaćiš skeniranu ličnu kartu. Da se uverimo da si 1989 i da se uverimo u još nešto... ali ti to nećeš shvatiti.

    Ма све је то коментаторска секта...

    MI SMO KOMENTATORI, NAJJAČI SMO NAJJAČI!!!!13 lolo

  6. uništavate i ono što je se lagano sistematski uništava mesecima unazad, a jednu od 3 moje omiljene teme na forumu. moderatori pobanuj sve koji se prepocuvaju i spemuju ovde uključujući i mene ako treba

  7. a po cemu je tebi blamaza to sto zapisem kako sam glasao?
    Polovina autora to ima na profile, pa sto to njima ne kazes nego si nasao mene da jebuckas...

    tvoj me je samo podsetio na tu pojavu. mozda polovina ali npr u prvih 50 imaju samo 3 autora, jedan me zapanjio a od ova dva je bilo ocekivano.

    "imaju svi" je uvek legitiman razlog.

    edit : manijak tema ce imati 920 umesto 916 strana , ne vidim sta je tu toliko bitno...

  8. moderatori pobanuj sve koji se prepocuvaju i spemuju ovde

    Ne vidim oftopikovanje, uglavnom je sve vrlo u skladu s naslovom teme.

  9. ne vidim sta je tu toliko bitno...

    loš mi net već par dana, dok prešaltam postove unazad, ode mi pola večnosti. a inače postoje mnoge druge teme na kojima se može spemovati, ova nije jedna od njih, osim ako ima nekog smisla, a ovde se vrti jedna mizerna stvar već 3 strane.

  10. na zapadu je al u ch nije a kerita svi ih imamo al svako ce pokrivamo svoja govna a ne pojedinacni se pravi vazni i sad im nije dobar foto milan oni znaju sta je dobro ja sam iskrena osoba i za to hocu pravdu a ne posmeh ja komentarisem licno moje isakovcane ja ih ne vredam jer sam ja iz tog sela vec kazem istinu

  11. manijace sta si toliko zapeo

  12. rasni sto si tolki mazohista atensn huker
    odjava

  13. Чекајте ви да вам дође Риха, да вам (нам) свима каже: "Сједите 1! Немате појма!" Лололо

    Нећ'те ви мени бламирати бламирање. :))))))))))

  14. Meni je veci transfer blama da je fendor jedini glas razuma pored toliko autora sa ugledom.

  15. Meni je veci transfer blama da je fendor jedini glas razuma pored toliko autora sa ugledom.

    Autori sa ugledom? Na Vuki? Hihihihihi idi begaj Marvele.

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.