Transfer blama

  1. Навратио сам на тему само да бих рекао ово.

  2. Autori sa ugledom? Na Vuki? Hihihihihi idi begaj Marvele.

    A jebežga, i to što kažeš..

  3. A jebežga, i to što kažeš..

    Da ne bih bio pogrešno shvaćen, to se odnosilo na generalnu priču oko sajta i autora sa ugledom, a ne konkretno na nekoga koje postovao na ovoj temi.

  4. Ovo prepucavanje još uvek traje? Aj razmenite telefone pa dogovorite fajt uživo, ovo je mnogima omiljena tema (i možda jedina koju posećuju). Ne nervirajte stariju gospodu, nije lepo.

  5. Ај на Трошарину пичке!

  6. ja sam pitao da otvorim temu za prepucavanje ali aga nije dao

  7. ja sam pitao da otvorim temu za prepucavanje ali aga nije dao

    Telefon. Dogovor. Fajt. Uživo.

  8. Блам ме док ово читам. Дакле, није спем на овој теми.

  9. Мени је трансфер блама то што пола вас не изваљује да је Расни нечији дуплак који се зајебава. Човек се намерно понаша ретардирано, а ви се попалили само тако. Еј, лик пише "је р", а Крајслер пун себе пише ХАХАХАХАХА зато што је приметио да је овај написао неби и штаћеш.

    Да сам био на сајту у време Дуњице, примио бих се као и сви, јер тад скоро нико није знао за феномен троловања. Сада, кад су за троловање чули и коментатори са "Блица", стварно је срамота што се примате.

  10. Бламирамо се кад пишемо да доживљавамо трансфер блама читајући туђе коментаре, изазивајући трансфер блама код других који читају наше поруке, а после тога неко трећи пише да је доживео трансфер блама од свих претходних постова, а тај /та се истовремено бламира називајући друге гласом разума или јабуком раздора.

    Укратко: бламирамо се бламирајући бламирање, Блам, јеботе!

  11. A jesi lud, Fendere Stratokastere!

  12. Ovo nije transfer, već jebena pobeda!!! :)

    Fender Stratocaster

    Трансферишемо сви на форуму мање-више јер тако смо могућности

    Samo se ti teši...

  13. Бламирамо се кад пишемо да доживљавамо трансфер блама читајући туђе коментаре, изазивајући трансфер блама код других који читају наше поруке, а после тога неко трећи пише да је доживео трансфер блама од свих претходних постова, а тај /та се истовремено бламира називајући друге гласом разума или јабуком раздора.

    Укратко: бламирамо се бламирајући бламирање, Блам, јеботе!

    http://cdn.memegenerator.co/instances/600x/40196161.jpg

  14. Ovo nije transfer, već jebena pobeda!!! :)

    Не играј се са животом ;)

    Трансфер сваке врсте, посебно на свадбама кад крену:

    http://www.youtube.com/watch?v=SUI7-HJGpqE

  15. Šta je transfer? Folklor uopšte ili nešto određeno, ne razumem

  16. Paune šta tačno na klipu misliš da je transfer?

  17. Jel bačje iz kosjerića il' sam omašio ?
    Sjetih se da jes neko pa postavio.

  18. Jeste.

    Šta je transfer? Folklor uopšte ili nešto određeno, ne razumem

    To se i ja pitam. Ako je mislio na folklor, ne valja mu rabota.

  19. Мислио сам да сам написао изнад клипа:

    Трансфер сваке врсте, посебно на свадбама кад крену:

    али нема везе, одговорићу: да фолкор је трансферчина невиђена. Нешто као кад би Ђоковић пио ракију у шајкачи.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.