Transfer blama

  1. bilo bi dobro pogadjati iz kog su mesta.i koja je skola.rekao bi da su pekari,eventualno banderasi...mesto ne mogu da definisem,al jug srbije,jugoistok.

  2. ја би по боји плочица рекао да су из новог сада или неке пазове, инђије итд а скола је нека машинска неко "компјутерско конструисање" или тако нешто.

    етш није јер нико нема наочаре, пекари исто нису јер има само две девојке.

  3. Ovo su kokošari klasični, ložane. Samo ovaj negde na sredini sa brčićima pored ove ribe je Ultimet fajter, i to dobar, pošto je još živ jelte i stoji na nogama.

  4. а шта значи то ултимет фајтер?

  5. to je ono kad dva polugola muškarca uđu u kavez i leže jedan na drugom :)

  6. Najbolji je ovaj drugi sleva

  7. Ааа, мислите на ММА

  8. Ovo su kokošari klasični, ložane. Samo ovaj negde na sredini sa brčićima pored ove ribe je Ultimet fajter, i to dobar, pošto je još živ jelte i stoji na nogama.

    Bohore, jel ovo tvoj razred?

  9. Ово је слика са славе. Боксер није у кадру из разлога што је висио окачен на зид, вршећи функцију иконе.

  10. Samo ovaj negde na sredini sa brčićima pored ove ribe

    taj jedini i drži gard, mada kurčevit. i ovaj do njega ali on drži kikbokserski.

  11. Ово је слика са славе. Боксер није у кадру из разлога што је висио окачен на зид, вршећи функцију икон

    Jeste. dođi da mi celivaš kandilo xe xe.

  12. хахахах та ти је добра

  13. dođi da mi celivaš kandilo

    ahahahahahahahahahahahah! Odvalio sam na ovo....

  14. Koji sam vragolan e...

  15. Ja sam mislio (dok još nisi odgovorio) da će biti nagrađen kao vreća za boksovanje, jbg, mek je, ima ga, bio bi dobar za udaranje....
    hahahaha, ovo ne zvuči ispravno....

  16. ја би по боји плочица рекао да су из новог сада

    u ns je zabranjeno imati plocice koje nisu takvih boja.zakon brate.

  17. u ns je zabranjeno imati plocice koje nisu takvih boja.zakon brate.

    ja sam jednom bijo tamo i video sam takve pločice. i teli pasoš da m uvale i otada ne idem dalje od pećinaca na tu stranu.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.