Transfer blama

  1. И цитирам Рајдера, цео текст.

  2. Odličan autor, težak smarač. Da se ponaša malo normalnije rado bih komunicirao sa njim, ovako ću da nastavim da ga pržim i zajebavam dok jedan od nas dvojice ne poludi.

  3. Самхаин се најуврнутије понаша?

    Pri čemu nisam mislio ništa u negativnom kontekstu, meni je i taj vid kreativnosti interesantan, čisto da skrenem temu sa konjče.
    A pod tim uvrnutim ponašanjem mislim na ovo: http://vukajlija.com/recnik/autori/12508/posters?order=time
    kao i kolekciju od desetak postera - medveda koje je juče objavio (na sve sam dao plus ne znam zašto su obrisani). I 10-ak rafalnih definicija u istom maniru.

  4. Vau, preko tri strane o meni!

    Idemo momci, još bar ovoliko. Dobio sam 7 pluseva od kad je otvorena ova tema! AJMO!

    PS: Samo da vas podsjetim da sam najkvalitetniji autor na ovom sajtu.

  5. Ne seri pazle, nema tri strane nema ni dve. :D

    najuvrnutije se ponaša samhain, lik kao pušten iz ludnice.

    Samhaina ne diraj, osvežijo sajt.

  6. uskoro ce se ljudi jebati za plus,lajk i slicna nolajferisticka prihvatanja.

  7. Ja kapiram da je u osnovi ovog prozivanja mene, to što sam izrazito kvalitetan autor a o čemu svjedoči činjenica da se modovi utrkuju ko će me prije odbanovati a autori mi šalju poruke u kojima žele da ih prihvatim kao svoje šegrte (vevjerovali ili ne ali to je istina).
    Čika Bolja ih je prije neki dan napušio metodom "jebanje familije" i niko nije otvorio temu za njegovo banovanje. Čak ni prijavu!
    Pitate se zašto? Zato što Čika Bolja ima samo 2 definicije i niko ne zna za tog lika ali pošto sam ja čuven po vrhunskom kvaltetu definicija (khm... khm...), ljudi se utrkuju ko će prije da me isproziva kako bi bio u centru pažnje.
    Štaviše, čak sam se i banovao kako bih im pokazao koliko me boli kurac, jer ja mogu bez ovog sajta ali sudeći po tome koliko se priča o meni, on ne može bez mene.

    nema tri strane nema ni dve.

    Marketing brate, moraš o tome da učiš ;)

  8. Pazlija napravi dijete mojoj zeni, zelim da lici na tebe! Moze i cerku ako nemas vremena!

  9. Znam ja šta je marketing brate, ali opet, nema tri jošuvek.

  10. Pa vidiš Crveni, sad kad si ti odgovorio, polako se približavamo brojki od 3 strane.

    EDIT: Dilane, to radim samo za par bliskih ljudi. Praštaj.

  11. Pazl Pazl Pazl Pazl
    Evo, brate, da i ja doprinesem malo.

  12. овај исти реме лептијебем

  13. С ти луд, овај ни по чему не личи. Лол

  14. xaxaxa, koja legija stranaca!

  15. bokseri i bokserice :)

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.