Transfer blama

  1. imam i ja dva... ali to su ove kurve pa me boli kara.

  2. http://ask.fm/MarkoMilic/answer/70044375748
    Ova likuša je inače '97 godište. 'Ladno može da prođe ko deset godina starija.

  3. А пази овог пајсера што црта обрве.

  4. ау брате ово је баш трансфер

  5. Ova likuša je inače '97 godište. 'Ladno može da
    prođe ko deset godina starija.

    Може да прође као првокласна спонзоруша од дваеспет година рецимо. Брате, и она је моје годиште. Туга.

  6. Знам како ти је, ја имам 5-6 заједничких са оним мајмуном што је убио своју девојку манекенку овде у НС.

    a ja ga licno poznajem.

  7. http://vukajlija.com/forum/teme/16661-transfer-blama?strana=4

    Ovo miličino mi u početku bilo smešno... JAKO SMEŠNO, posle sam video sve one remixe po tjubu i postalo mi užasno odvratno, toliko odvratno da sam se zamislio "da li je ovo stvarno ili je neka zajebancija" jer, ne znam šta je ovo. Ako se toliko sprdaju sa njim... uh... nije mi dobro. Bap mi stvara neki tetra loš osećaj u glavi.

  8. Управо кренух да накачим ову гуску... како јеботе? Како?

  9. ...
    marketinški trik
    sad će šerovanje ovoga i onda će da je zovu na neke velike bratove i farme i eto je, uspjela je i boli je kurac. I tako će opet da se pojavi neka nova i opet će da neki stavljaju na transfer blama i na fejs i opet će i ta kao i ova i boli je kurac.

  10. bio trik ili ne, djeluje mi posve iskreno :D

  11. Vidro brate kupiću ti ili kilogram čokolade ili kilo mlevenog mesa za zamrzivač, aj nemoj više ove talente kačiti molim te meni muka jbt.

  12. a jbg, morala sam.
    može pola čokolade-pola mlj. mesa, puno mi je kila čakalade?

  13. ne, ma mi smo stvarno govna pa majku ti jebem u pičku kako je ovo realno uopšte?
    pa stvarno ne može svako da bude roditelj...pa ker bi bolje odgojio dete...jel su ti njihovi roditelji popričali ikad sa ove dve...kako bre

  14. Mala Vidra
    a jbg, morala sam.
    može pola čokolade-pola mlj. mesa, puno mi je kila čakalade?

    Aj dogovoreno.

  15. al bukvalno, ker bi bolje odgojio dijete. ma, vjerovatno su roditelji vidjeli da su izgubljeni slučajevi, pa se pomirili s tim, ima ljudi koji jednostavno odustanu i toeto.

  16. A možda su joj roditelji poginuli u saobraćajnoj nesreći kad je imala dve godine?
    Ili je živjela sa majkom jer je otac ostavio i onda joj je majka umrla kad je ona imala tri godine?

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.