Transfer blama

  1. Na rtsu ceda sutanovac djilas i vesic

    Ne zna se ko je veci dusmanin od njih 4 sve im jebem da im jebem sto imaju bomba da je pala na studio ne bih trepnuo koliko mrzim te 4 pojave

  2. Gledao sam malo dok nije pocela zadruga prijela mi se govna. Vesic teleca glava prica svo vreme zarumeneo se ko glavic ne pusta nikoga da prica doneo neke eksel tabele lol voditeljka sekla reklamama tri puta u deset minuta, djilas dobio amneziju pa se ne seca da je vec bio gradonacelnik, ceda bulazni jebo mater svoju ni na jedno pitanje nije odgovorio kao bajaga da prica umesto njega a sutanovac mrtav ladan prica o kulturi kako ce pozorista da budu dzabe kad on bude gradonacelnik

  3. Dodje mi za Boška debila da glasam

  4. Да л' је Чеда једном завршио реченицу/мисао, јебо мајке своје пичку. Лик прича у зарезима.

  5. Dajte link ako ima od emisije

  6. Haha ceda kao gandi kao osetio je da je prljava kampanja i da su odnosi medju politicarima nikad gori, pa se povukao i postavio mlade kadrove da se bore za stranku.

  7. Tek pre neki dan sam saznao da je Vesić iz sela GRKLJANE, pa odatle nema čoveka da je normalan

  8. Ceda sere hahaha povukao se jer nema sta da kaze na pitanje sta bi uradili kaze pa da sednemo svi da se ne svadjamo beograd je rusen 5 puta xdd

  9. A vesic prava teleca glava da sam vucic zvao bih ga u sred emisije da mu kazem da napusti studio da ne blamira vise i sebe i nas

  10. ja nisam znao da je čeda još u politici zar se nije on povuko kad je izduvao za cenzus

  11. Гле И18 жиг горе десно као да је неко клање лајв хаха јебем ти

  12. Čeda ima toliko para da mu se u ocima vidi koliki bol u kurcu ima sta trabunjaju ovi hahahah
    Đilas premazani gospodin
    Šutanovac nit smrdi nit mirise nesto nije se znalo do ove emisije da je ziv
    Ovaj iz Snsa onaj pravi bik rudnicki

  13. АЛоо Чеда остао на улициии због ових хаахаха

  14. ŠTO ČEDA NE SKIDA OVAJ POGLED UPLAŠENOG KUČETA SA LICA

  15. Ради га брате

  16. Hahahaha 4 otpatka DS-a...

  17. мени је трансфер сваки пут кад неко за демократе употреби израз ''жути''
    баш кринџујем кад то чујем, не можеш да говориш ''жути'' а да притом ниси приморавао своју жену да ти пере ноге, не можеш

    едит: нисам демократа лол из врања сам лоло

  18. За кога гласате Београђани?

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.