Transfer blama

  1. sta je ovo koj kurac?

  2. Pocelo je u kafani nekoj, era ojdanic ima pesmu, da sam pauk mali pauk veliku bih mrezu pleo, i pijani lokalci se tako gube, kako maric glumata. I onda je postalo VIRALNO, djovak je cak sa random zimovanja u aspenu instagramovao to isto.

    Buduci da to nije televizija vec sredstvo za jadno gubljenje vremena, oni su resili da urade to isto.

    Ovi su poceli
    https://www.youtube.com/watch?v=dGsFz6dN1ls

  3. Negujmo jebeni je isilovao to do maximuma

  4. Sad cu svuda da gledam ovakve majmune.

  5. Da, da oni nisu ne bi bilo viralno

  6. Dušane, prošla je ofanziva nepodnošljivo je bilo jedno vreme

  7. Znaci ja sam ovo kasno video, istripovao sam se da tek sad pocinje sve to.

  8. Ma kakvi, mesec dana ima

  9. ovi od kojih je sve pocelo su okej, vidi se da je neka seoska sredina gde se druze svi od 7 do 77 zajedno, vidi se da su cirka zapravo, a ne pozeri, kapa dole

  10. era metal
    to je to.lovenbrau iz limenke.prava atmosfera.

  11. Meni su pokazivali na poslu taj snimak to je islo na instagramu pa se rasirilo i onda su poceli da se objavljuju ti snimci koji imitiraju prvobitnu koreografiju. Meni je juce izasao na jutjubu bas taj snimak sa erom i pogledao sam 10 minuta ne znam sta je problem? Sta je ovde transfer blama i zbog cega tebe tangira sto je to postalo "viralno" niko te ne naterava da gledas

  12. Ljudima je bilo smesno kako mlataraju rukama pa su i sami iz sale pokusali da iskopiraju pokret. Meni licno nije nesto bilo smesno kad su mi pokazali ali eto simpaticna je fora ljudi su se zabavili malo

  13. Meni je ovo blam bas

  14. kao i sve debili moraju da uniste foru koja bi bila zanimljiva da ima granice

  15. Ovaj dirigent za sankom sa pljugom me jako cini srecnim

  16. Btw Milivojevic kad je dao gol protiv Fulama isto se tako radovao. Blam

  17. Normalno da je vama sve nezanimljivo kad sedite i gledate iz kuce
    Vi mislite da u zivotu ide tako da vi gledate i ocenjujete?
    Objavite vi neki bolji klip pa da ga ja ocenim

  18. nezanimljivo je kao i kad bih ti sad rekao na kurcu te nosam

  19. Normalno da je vama sve nezanimljivo kad sedite i gledate iz kuce
    Vi mislite da u zivotu ide tako da vi gledate i ocenjujete?
    Objavite vi neki bolji klip pa da ga ja ocenim

    Tacno se vidi da si i ti snimao nesto ovako haha.
    Daj da vidimo taj tvoj snimak ako imas sta.
    Inace meni je transfer ovo kod Marica sa ovom voditeljkom. Svi voditelji su mi transfer blama ne znam sto.

  20. Jeste malo transfer.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.