Transfer blama

  1. Ма није мени што су глупи, јадни, невешти, некреативни треш него што су толико лењи да ни не уприличе тај блам скроз него онако офрље се избламирају. Буљорим у тренерци и дуксу врши миропомазање тупим мачем.

  2. Ovi su veci blam od Sandokana.

  3. Првих и задњих 3 секунде клипа дечко је причао неким немуштим језиком, типујем на лужичкосрпски.

  4. Dje ste rajo, zavodi li se sta?

  5. Dobar vrat ima za razliku od nekih ovde sa vukajlije

  6. Nesto je cudno sa njegovim vratom ali ne mogu tacno reci sta.Previse se savrseno poklopio sa njegovom glavom?

  7. Taj lik je jebeno setao ulicom i snimao ovo
    "Idem ulicom i kisa me prska po licu. Mozda je to karma jer sam i ja nekada nekog prskao po licu"

  8. Пада киша -прска ме по фаци.
    Можда је то карма зато што сам и ја многе прскао по фаци? :)))))

    Не могу да нађем клип никако, али памтим га у реч малтене

  9. Jbg ne mogu ga naci
    ali ovaj deo od 2:40
    https://youtu.be/NvbxjPDEyuY

  10. hahah zasto uopste izdvajas bilo sta iz njegovog snimka kao transfer kad je svaka sekunda njegovog govora transfer
    i ono kad je pampur gurao u usta dajte i to

  11. Kakva je bre ovo Enes Kanter PROPO pojava?

  12. kakvi su ovo stanovi nema hodnik nema ništa, odmah upadaš u spavaću sobu

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.