Transfer blama

  1. Hahah ali bukvalno nije mogao ni da eskivira njene udarce kako treba, da je ona malo ozbiljnije pristupila izazovu sasila bi ga u glavu ko iz picke. I jos je on kao podjebava nesto. Garantujem da ga svaki klinac narkoman na ulici moze polomiti ko picku, kao sto ga i jesu lomili dok se kurcio po klubovima

  2. Ако је оно аперкат ја сам џо фрејзер

  3. a jebo mamu jest lep decko, kako nekom bog tako da da se rodi

    a bokserska strana price, jbg ne znam kako ga nije sramota

  4. Na 1:35 zamalo da od nje popije levi direkt u spic brade. Profi bokser bi mu obrnuo vilicu na potiljak da se majci smeje sa prednjeg sedista.

  5. da trenira basket kurir bi pisao da je nadmasio dzordana.hoce i on da bude neka zvezda a nije.za boks posebno. njemu bi najbolje isla odbojka. deluje kao takav tip.fudbal. rukomet itd su previse grubi za njega.

  6. kako da ga bude sramota kad je retard

  7. nije imao neke protivnike tako da ste tu u pravu, al aj zajebite sa tim kiselim grozdjem kao ovaj onaj bi ga udario i kao svaki klinac (ukljucuci ove sto postuju) ce kao da ga prebije.

    trebalo bi u svakom sportu da ponekad ucestvuje prosecno dobar "klinac" cisto da se vidi kako izgleda prosek u odnosu na nekog ko trenira nesto od malena. na olimpijadi bi u svakoj disciplini ubacio po jednog prosecno dobrog ustvari, cisto da debeljaneri sa kauca vide gde su.

  8. evo ga deda strumf na temi

  9. ne ulazim u to ko je kakav i dal cupa obrve, al zajebi sa tim kao ne ume da se bije :)

  10. Jednog trenutka će on zaista da pomisli "ej pa ja sam zapravo opasan bokser" pa će da izabere nekog ledžit fajtera, ili će ti što mu biraju padavičare na kojima glumi borca, da imaju lošu procenu, ili će taj padavičar koji je tu doveden za 200 evra da pomisli, ej što ne bih iznalupao arkanovog sina kao malo dete i tako postao besmrtan, ili makar novinski hajlajt te nedelje...

    Tog dana će cecini zubar, otorinolaringolog i maksilofacijalni hirurg imati vrlo vrlo zauzet dan, jer ovo je katastrofično kako ovaj sin glavnog protagoniste igrice GTF (grand theft frižider) ne ume da stane u gard.

  11. pa i ne ume.a ne sme ni udarac da primi a kao bokser.on je bokser kao sto sam ja bio astronaut kad sam bio mali

  12. Sin ratnog profitera i kurve koja je urnisala celu kulturu svoje zemlje užasnim pesmama. Pa to je dušu dalo za tepanje

  13. bilo bi lepo da nadje nekog malo boljeg protivnika

  14. pa i ovi do sad bi ga svi redom izlemali da nisu placeni da izgube.nisu smeli ni da ga udare.kakvi ce to skorovi da budu za neku god;veljko 50 meceva 50 pobeda.40 nokautom.komedija..sve dok mu ne dosadi ili ona stajgara odluci da vise ne baca pare na to

  15. ne verujem, losiji su od njega. primer je recimo ovaj hrvoje:
    https://boxrec.com/en/proboxer/542685

    ocigledno nije nesto u redu sa covekom ili je u principu, aj nek udaraju dok placaju...

  16. al svedjedno, da ne jedemo govna kao prebio bi ga komsija iz ulice :)

  17. Sin ratnog profitera i kurve koja je urnisala celu kulturu svoje zemlje užasnim pesmama.

    Ako se ikad vidimo ćuška ide za ovo
    Posle ćemo da se zagrlimo jer te volim
    Čuj užasne pesme

  18. Blizu sam Celtu ovde
    Veljko ne zna ništa ko kurac al ne može baš lik što pije zaječarca ispred diskonta da ga bije.
    Ako ništa bar je u kondiciji i treningu i duže može da ripa
    I verenica mu je trudna mislim
    Preveliku prazninu osećam i sramotu nekako što je on Arkanov sin

  19. hahah hrvoje verovatno je ove dve pobede on platio nekom da ne bude kao da nikog nije pobedio.sta je to cudno u japanu mozes da iznajmis devojku da rodbina i prijatelji misle kako imas ribu, u boksu vrv ima gomila likova koji gube za kintu.to mu dodje kao neki ogranak

  20. svi: arkanoid bla bla bla
    niko: ja bih se pre boksovao s ovom Nelom

    Čarli Šin 91
    Пре 2 месеца
    Ušao bi u ovu Nelu kao vlaga u temelj

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.