Transfer blama

  1. Ма где ће овде иједан боксер да напредује, било светско у боксу ове године и наши боксери поиспадали у првим рундама и шта очекивати од неког неталентованог као Аркан Јуниор онда? Овде од Боровчанина јебеног правили Алија новог, а присмрдио није да буде изазивач за светску титулу....
    Тренери као Фреди Роуч могу од неталентованих ликова направити просечне боксере, а овде су тренери курчина на светском нивоу....

  2. Ne gotivim glavicu ali cemu ta kiselost i ogorcenost? Pa nek mu keva placa koga boli kurac, znate sve sta radi pa i da mu je trudna riba, sto ste kiseli braco

  3. Sin ratnog profitera i kurve koja je urnisala celu kulturu svoje zemlje užasnim pesmama. Pa to je dušu dalo za tepanje

    Dobro, kvalitet pesama je subjektivna stvar, (meni su krindž žešći), sve ostalo stoji.
    Ali nije srpski da se osveta vrši na deci. Nije on kriv, u kakvoj je kući odrastao još je dobro i ispao.

  4. kako se uopšte u tom profi boksu napreduje, koji je sistem i to? stvarno sam pokušao u životu da se zainteresujem za boks i formulu jedan, čak sam išao u Budimpeštu da je gledam, ali mi nije uspelo. Šta oni sad kao dogovaraju neke borbe, penje li se tu na nekoj lestvici, kako to uopšte radi?

  5. haga sta je fuca ganjanjre lopte kroz obruc

  6. Pa bi ga stvarno mogli tuci i netrenirani likovi, nije to pretjerivanje radi hejta ili bilo sta takvo. Koliko ima ovih klinaca sto treniraju MMA, i cak im dobro ide za razliku od ovog debila, pa u gradu opet popiju batine. A kamoli ova pickica koja ne zna jebeni aperkat kako izgleda, i koji ne moze da izbjegne ni kvaziudarce random netrenirane likuse

  7. ne lupajte da to sto neko trenira automatski znaci da moze da iznabada bilo kog lika koji ne trenira...ok mozda da u ringu po pravilima sve, ovako na ulici nije da i ima neke preterane sad veze, osim naravno ako taj sto ne trenira je stvarno neki golja mekani, i osim ako ovaj sto trenira nije bas profi....

    ovi sto godinu dve kao treniraju nit su to neki prespremni likovi nit ista...jedino ako je bas talenat

    ovog niko ne bi ni komentarisao da on pika taj boks normalno, al on utuvio u glavu da je svetska klasa...prsi se kao ovoj ja sam namazan ljigav bokser, prljav...hahah ajde bezi bezobraznice...pa kao ja pipkam pipkam pa onda namestim bombu....aloooo to sve sto pipkas dzak pa opalis bombu na taj isti dzak ne mora nista da znaci, i ja lepo izgledam dok lupam u dzak koji ne udara

    protivnici normalno da ce mu biti anonimusi, da nece da se bori protiv povetkina prvi mec, al nema bas potrebe ni da se prica o protivnicima kako su iskusni prekaljeni tvrdi borci, a njemu skor 2 pobede 38 izgubljenih, i na sve to u 7 meceva nije upuceno ukupno 10ak udaraca ka njemu, likovi ga bukvalno ne udaraju ja sad stvarno ne znam jel on ne moze da skapira da ga ovi ne napadaju il stvarno misli da je toliko dobar da je neudariv...pa zato i ovoj govori kao AJDE UDARI ME ZAPRAVO MA NEMAAAA SANSE DA CES MOCI

  8. A i boks je u uličnom scenariju potpuno neupotrebljiv

  9. mec u nekom restoranu ring namestili, dolazi lik u ring neki taksista il sta je vidi se da nema veze sa boksom, stoji u ringu samo ceka da se agonija zavrsi da uzme tih 200e...izlazi veljko uz mars na drinu maksimalno namrgodjena faca, staju jedan naspram drugog, ovaj lik u glavi sabira dal ce imati da vrati sve sto duguje vec par meseci od tih 200e ni ne razmislja o boksu, a veljko mu se unosi u facu mrsti se kao prespreman je za rat....alo sine kako te nije blam....lik ga ni ne udara samo bezi po ringu, veljko ga dva puta udario preko rukavice u telo ovaj se onesvestio....veljko normalno misli da ima gigantske granate u pesnicama, ko kad je onog debelog italijana u jagodini patosirao, po lika kao dosla hitna 24 sata bio u komi, pa tako nisu zavrsavali ni kad ih je tajson patosirao

  10. https://www.youtube.com/watch?v=YfovxTBDIlA

    evo npr ovde on definitivno ne primecuje da se IPAK MOZDA NESTO DOGADJA KAD SU NJEGOVI MECEVI U PITANJU....20 sekundi su boksovali, lik nije primio nijedan udarac i ubacuju peskir kao predaja ne sme protiv veljka, i on tupavko ne moze da ukapira da je barem mozda namesteno nego kao jos ljut dosao sam da ratujem u hali LAGATOR jer i ja sam LAGATOR

  11. i najarogantnija izjava: da napravimo spektakl, sa boljim bokserom....ovo je ipak amaterski boks moze da se prijavi ko hoce....phahaha, a on kao prekaljeni profesionalac, jebote kakvi su onda stvarno amateri ako su oni njegovi bili profi

    a steta lik imao predispozicije da zivi jedan od najboljih zivota na svetu, odlicno izgleda pun para, samo da ide i kara sve ribe pogotovo tudje zene citav zivot i malo da trenira za sebe, uzgaja neke pse i tako....on se trpa vamo gde ce kad tad biti razotkriven

  12. Pa pucaju ga kompleksi. Hoce da se arkan sa neba osmehuje na njegove sportske podvige i da bude ponosan.

  13. Pa pricao je Tesa da ga je zaustavio veljko sa nekim gorilama oko sebe u beogradu i kaze "kako se usudjujes da pljujes moju majku? Ona je srpska majka. Majka svih srba. Sta si ti? Amerikanac?"

    Odlicna logika i osecaj za realnost nema sta..

  14. ahahah voleo bi da vidim tesu kako to prica, i mogu da zamislim kako je poceo mucati

    ceca je jedna kurvetina, cim su opalili arkana tucala se sa svima redom, od legije do zemunaca i nema ko sve ne...pa karo je i onaj klinac 90 koje godiste maneken, nije ni krila njega cak, verujem da uziva u analnom seksu, majka svih srba

  15. hahahah pezos napise ono sto su svi nekad pomislili ali nisu umeli u reci da pretvore

  16. tako je i arkan bio sampion sa obilicem jer niko nije smeo da mu da gol.i to mu je bio kao neki neverovatan sportski uspeh..hahah kakva gluperda zato su ga i ubili onako glupo,pred gomilom svedoka, kamerama i niko da odgovara.hahah to je bilo u fazinu e aj konacno da se resimo ovog retarda.

  17. Pa ovo gde su ubacili peškir vidi se da mu je stvarno krivo. Sigurno su mu svi oko njega titrali jajca i govorili kako je novi Kasijus Klej.

    Naravno to je mama sve plaćala al odakle on to zna, naložio se da je pro. I čita on kritike al je u njegovoj glavi kratak spoj kao kod bimbasa, svi su protiv mene, zato me pljuju.

  18. Хаха дукљанин Васо Бакочевић једном приликом нахвалио цецимира. Капирам да му се курац још више дигао након тога. Мисли дечко да је Мухамед Али

  19. Al moram jednom da se složim sa bombijem, ovo što je išao da gleda formulu jedan u budimpešti.

    Put autobusom i gledanje treninga formule 1 košta nekih 9400din.

    Ok, bombiju se nije svidelo, al svejedno treba otići. Cenim da je to vrh iskustvo.

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.