Transfer blama

  1. Ono kad napišeš tekst o lopovu, pa ga izrepuješ preko ukradene pesme.

  2. zapravo na ovoj temi od 1500 stranica bilo je samo oko desetak BAS BAS transfera blama, ono sve sa pedjom gnjaticem, covek je bukvalno doziveo goru stvar od holokausta uzivo, onda onaj snimak kad sve kamile jasu po dvoje troje ljudi, a jedna debela zena sama na kamili i kamila ARLAUCE od bolova i rusi se bukvalno joj puca kicma od debele, a krmaca se samo smeje kao hihihi mozda niko nije primetio da sam ubila zivotinju od 700 kila tako sto sam sela na nju i odbija da ustane cak i dok kamila lezi na podu izlomljene kicme...onda sve ono vezano za chavezovo prosjacenje, i bilo je jos tako jedno 6-7 da su bas neprijatne stvari...

    ono kad onaj svemirski peder mrsavi sa izdeformisanom facom peva neke skaradne pesme jbg nije transfer nego je ono...sta znam, prejadno al vidis ga da mucenik i ne zna za bolje u svom usranom zivotu

  3. ne moze da se objektivno kaze za dosta stvari da li je blam ili ne
    https://www.youtube.com/watch?v=g-jGgpiHkyY
    recimo meni je ovo jedan od neprijatnijih videa na jutjubu

  4. https://www.youtube.com/watch?v=5SWXX2VQJhw

    evo, sve kamile jasu po dve odrasle osobe tezine oko 170-180kg ukupno nebitno, ova jedna znaci da ima oko 390kg cim se divlja zivotinja od 700-800 kila ovoliko bori za zivot....pa kako ti je palo samo na pamet prasice jedna, jos nece da ustane sedi i dalje na njoj kao jao sta joj je hihihi sto ste mi dali ovu sjebanu namerno, ne sumnjam da je izvrnula sve u svoju korist...i da kasnije posle ovog masakra su imali svi zajedno neku marendu da se okrepe gde je ona izricito odbila da jede bilo sta ko i sve debele zene kad odu na svadbu ili bilo gde gde ima dosta hrane i puno ljudi, i onda kad je otisla u hotel gutala je kladim se maslac sve sa celofanom onim kolko je bila gladna i nesrecna

  5. pa meni je ovo samo smesno hahahah

  6. kako se niko nije zaleteo kamilom onako ka njoj i onda se bacio sa kamile na nju da je obori sa ove zivotinje jbt, kamila VRISTI bukvalno ispusta dusu ova i dalje sedi i kao ajde sta se ceka sto ne krece....pa nije to jonh deer veprino jedna

  7. хахаххахах како завија јебемти

    дебил је онај који је допустио овој крмачи од триста кила да се пење на јадну животињу

  8. na sta lici jebeno ona verenica veljka raznatovica uzas

  9. njena sestra isla u moju srednju, bila kao najlepsa riba...meni generalno totalno bezvezan i dosadan basic izgled, msm jeste lepa al onako okruglasta faca ja to ne volim

  10. Veljkova verenica iz Titela jebenog

  11. Petar Pan Pezo$
    stefan zvijer je slovenac, odlicno poznavanje srpske mma scene

    Jes, kako nije, dečko je iz Vrbasa, trenirao sam dugo sa njim dok je tukao za Wonderse. Onda je otišao u Sloveniju, smuvao se sa Tajdom Ratajc, nikad mu to neću oprostiti

  12. словенац хахах. па гарантујем да ни словеначки не зна, лик је србин 1/1. осим ако глупи пезос не мисли да и ахмед кад дође из пакистана у минхен да тражи азил аутоматски постаје нијемац

  13. pezose sta bi to sa pedjom gnjaticem hahaha , nisam u toku

  14. a hahahahahhahahahahhahahahhqa i jebem ti zeno majku onu nenormalnu, pedja gnjatic sad sam se setio ko je ,vanvremenski istruktor zavodjenja

  15. Meni je jak transfer kad se onaj sportki voditelj istopi u sred emisije pa šapuće može reklame može reklame.

  16. INTERVJU VOLKOVA AHAHAHA

  17. preznojih se.... nema nista crnje kad ostane ruka da visi u vazduhu ili ovako nesto

  18. Veljkova verenica iz Titela jebenog

    titel ima bas lepe devojke, bas dosta titelcanki za koje znam su dobre ribe
    a ima tako nekih sela gde su vecina zabe neke, nzm kako se to poslaze tako

    a bolja debilko samo pokazuje kolko je glup,
    ja odvalim da je slovenac jer sam cuo da tamo zivi il sta radi vec i kao e boljo glup si nisi adekvatan da pricas, zvjer je slovenac ne razumes se nista...
    onda onda potuljen onako kao uhh izvini nisam znao priznajem da sam glupav...onda dodje skocimis i napise da je iz vrbasa, a bolja sav srecan ETO JESAM REKAO DA JE SRBIN

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.