Transfer blama

  1. hahaha sto mu prvo ljubi ruku ko patrijarhu, pa ga onda tapka po ramenu i ko da sve to nije dosta nego jos doda i ISTINSKA LEGENDA, kontam da je grbic seretski izvadio samo glavic onako kroz rasfeslus da bi ovaj cale ovako u ovom bunilu zbog ispale cucnuo da ga cucne i govori opet nesto jadno kao EVO JEL SAM REKAO KOLIKA JE ON LEGENDA

    a tilmo hahah pokusavam da oderedim na snimku u kojoj sekundi se ovaj vlada tacno izgubi, koji je to momenat, dal oko 16-17 sekunde vec kad pocinje otezano da dise jer shvata da se nalazi pred kamerama i da ga gleda stotine hiljada ljudi il onaj momenat kad joj pogresi ime, mada mislim da je tu vec bio uveliko gotov pre toga
    ima srece sto je ova riba kul pa ga izvukla, zamisli da su bile marijana i katarina ko sa gnjaticem

  2. bolja je kao prvo cistiji od tebe 100 puta a kao drugo 1000 puta je bolja osoba

  3. Mislim da se pogubio od 20 sekunde, kad se zagleda u kameru onako izgubljen.

  4. izgleda kao mesavina borka stefanovica i novaka djokovica

  5. Šta bre ok, još gori transfer blama, kao glumi neku opuštenciju i ludilo.

  6. ovaj vlada voditelj je iz mog kraja , vlada budaletina vazdan bio

  7. Pa opuštencija je kad nije LIVE. Zent je ozbiljan kad treba da si u studiu i pričaš nešto gde nema "ajmo ponovo".

  8. https://www.alo.rs/sport/fudbal/cuveni-englezi-zestoko-ponizili-grobare-stadion-partizana-uporedili-sa-wc-soljom-foto/261016/vest?utm_source=b92&utm_medium=exchange

    ceo jebeni tekst. sve.

    prvo, prozivaju kako nemaju humor, a licno shvataju poprilicno glupu foru koja ocigledno nije namenjena da proziva partizan.
    drugo, gle, kace ovo a ne kace sto su napisali mnogo dobru foru "lavli dan za egzorcizam" sto je samo po sebi transfer blama
    trece, stojkovic.

    klikbejt najgore vrste, zajebali me.

  9. i dalje ne verujem koja parodija nize prosecnosti... idiotska fora sa averidz engleskog twitera na koju se nalozili averidz grobari koji su okacili najaveridz mogucu "foricu" i promovisu je kao vrhunac humora, i na kraju stojkovic.

  10. ovaj alo objasnjava

  11. mozda da okacim na fk partizan da vidim oce li ko ovde da se iztrigeruje...

  12. Rekli smo nije transfer ako je umobolna osoba u pitanju, a i prestao sam da gledam kad je iskočio Bogoljub Karić iz publike na 1:20

  13. Takođe ne može da bude transfer blama Alo, informer, srpski telegraf i slično,

  14. prati se treserana vidim

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.