Рат бендова на ОБН

  1. Kolko meni puca kurac sto su ispali ZK ovo nije normalno. Tolko su me iznervirali onim njihovim Skrimo obradama svake jebene pesme.

  2. Za divno cudo Zele nije previse pricao veceras.... Bacih pogled tu i tamo... A Larva bar meni svira neku totalno gej muziku, ali na stranu to, ne uklapaju se u pricu sa ostalima.

  3. Kolko meni puca kurac sto su ispali ZK ovo nije normalno. Tolko su me iznervirali onim njihovim Skrimo obradama svake jebene pesme.

    Тај рад. Да сам се ја питао, летели би они у првим емисијама. Да није било сисате Биљане, не би прошли аудицију.

  4. Да није било сисате Биљане, не би прошли аудицију.

    Bas to. Ona je manje vise i jedina odradila valjan posao u svakoj pesmi. Pevac vristi, gitarista pokusava da ubaci neke svoje improvizacije u solazu ali epik fejluje svaki put, a bas se i ne cuje.

  5. Гледао сам ноћас репризу, и пошто слабо пратим ове године, морам рећи да се ништа нису променили. на две нумере обавезно следује бар један трансфер блама. Свиђа ми се ова бубњарка, мало снажнија за мој укус, али лепа. Добар бенд је мислим ЕКГ, ако је то онај где певач личи на Алена Исламовића, гитариста ибанезовац чини ми се. Супер су али делују старомодно, мада и то је трип.
    Пошто не пратим редовно, изненадио сам се да су избацили оне дрогераше где је певач уједно и гитариста, они би испрашили остале у пакету са Дивљим јагодама!
    И наравно приликом објаве Зеле одма помиње "сечу кнезова". Ко о чему...

  6. U finalu navijam za EKG

  7. Кажем ја да их хејтујете без потребе, момци убијају.

  8. Кажем ја да их хејтујете без потребе

    Da ih nisi pomesao sa maximum powerom?

  9. Ма јок бре, него је, да л' беше Џими или дман-ацдц рекао како су се вукли на гитаристу и године у првом рату бендова. :)

  10. Ja sam rekao :D ne znam, meni se i dalje oni debelo vade na gitaristicke i grlene sposobnosti najstarijeg brata. On bi trebao da bude u mnogo ozbiljnijem bendu.

  11. За мене је то бацање хејта. :)

  12. D-MAN AC-DC
    ne znam, meni se i dalje oni debelo vade na gitaristicke i grlene sposobnosti najstarijeg brata.

    И мали бубњар разбија, а има тек 13. Мени је и басиста кул лик тотално.

  13. pocelo.cisto da podsetim jer sam ja par puta prebacio tek kad sam video nove postove.

  14. Која авангарда од ових Сантоса. :))

  15. Nije valjda ono autorska? Ako jeste vidi se da sam svo vreme bio u pravu :D

  16. Daću pare Bosancima i glasati za EKG, 35 dinara nije ništa posebno...

  17. jer veceras svi moraju da sviraju autorske?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.