Prijava

Da ne spemujem onu temu za sp, po Ideama se pojavilo neko rusko pivo od 0.9l limenka sa 8%alkohola. Je l probao neko?

Sranje je. Svaka baltika. Onaj njihov Baltik porter i može da prođe, ali je i dalje kurac. Sve u svemu, ako oćeš da se napiješ, urnisaće te, na loš način, ako oćeš za cirku, zaobiđi. Tj. zaobiđi svakako.

Šta znam, pažnju mi privukla limenka od litar plus duplo više alkohola od regularnih piva. Al verujem da je ukus krš.

Dosuše, moram da probam barem jednu. Xd

Ja probao bolje zaobidji

limenka od litar plus duplo više alkohola

Pa i jesu namerno bacili udicu za sirotinju.

Lav sa mravljom kiselinom

Mravlja kiselina mu daje ono nesto

ja sam ga jednom pio i brzo je izlapelo.taj baltik od litre.pre je neki drugar donosio iz rusije,a u poslednjih godina ga ima u disu i u ponekom diskontu cuge.

Daje mu tu sanitarnost, složićete se ko ukapira

Baltika daje najjače mamurluke ikada a ja baš nemam problem sa mamurlucima sem ako se baaaaaaaš userem od nekog prešećerenog govneta. E Baltika je prešećerena.

Mnogo je gadno ovo zajecarsko psenicno kacmo vec kod sirotinjskih piva

probo sinoc i mogu vam reci da je kul ipa, kao neka jagoda picke materine, al ima neki zesci ukus, pivcuga prava, udara brzo i jako, sve preporuke

https://scontent-atl3-1.cdninstagram.com/vp/ec7febcea4b5d573ac5b7aa8e35a5f7d/5BEAE9F9/t51.2885-15/e35/23507513_1898816113469006_7867395752782200832_n.jpg

Probah sas Grimbergen Blanche, nisam do sad kontao kad kazu vocna nota jbt ovo ima totalno vocni aftertejst

molim vas nastavite sa raspravama u kojima je izvestan koncenzus kao sto je ova, koja je bolja muzika i slicno

Pa ova tema veze nema sa time osim sto se tako zove, vise je razmena iskustava ako nisi skontao

probaj to da kazes Remeu