Prijava

Jel probao neko onu milku sa marcipanom da ne kupujem bezveze ako ne valja?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH

Baltika je inače ruska industrija, a ruska industrija je u 95% slucajeva i gora od domace, veće su fušare. Kad kazes gorcina hmelja kod Baltike 9 bukvalno nisam siguran sta si pio. Generalno je jako, jako, slatka, i puna kukuruza. Savet, nikada se ne napijaj od ruskih piva.

Tamni Bad jebe, nema veze sa tamnim Zaječarom, i generalno je jedan od boljih tamnih lagera dostupnih kod nas.

A jel probao neko pivo Zajecarsko tamno sa cipsom kako ide i slanim palacinkama? Oba me zanima

Generalno je jako, jako, slatka, i puna kukuruza. Savet, nikada se ne napijaj od ruskih piva.

И нећу. Јер, ако ћу да се напијем, напићу се од вотке, а не од (руског) пива.

krompir jutros dao otkaz u naftnoj industriji, prelazi u promet kraft piva

nećeš se leba najest od toga

vala ni od nafte se nisam najeo lol

Evo me Reme, bio sam preko pozajmljenog naloga jbg, banovala me negovateljica na metar dana kad su pukli kompleksi haha

http://pivsketure.rs/uploads/piva/tron/all-on-black-tron-pivo.jpg
tron all on black , stout
nije mi ništa spec, čak malo bljutavo al ok, nisam zažalio što sam uzeo

Dilemma spring ale
iako ne volim ejlove niti ipe, u poslednje vreme su mi dobri dok je ovo toplo vreme, letnje pivo za mene. gorko u picku materinu ali pozitivna ocena
ne znam da li se proizvodi više, na sajtu dileme ga nema a nmg da nadjem ni sliku na netu

All On Black je bio do jaja ranije, do ore par meseci, onda je lik sasekao telo (valjda računao da iu topliji dani) i sad je više neki tmni lager nego stout. Nekako je baš razjebo etiketu za 70-80%. Steta, bilo jako fino pivo.

Hahah, znam Gambi, doduše nisam znao da si blejao sa drugog naloga.

Niško inače sasvim ok pivo, uopšte nije toliko sranje koliko sam očekivao.

Нашао и пробао Гримберген тамно. Има укус као тамни Лефе помешан са квасом. Све у свему, може да прође.
https://s3-ap-southeast-2.amazonaws.com/ibc-prd/beers/images/000/000/852/large/Grimbergen_Dubbel.jpg?1492559157

Da se u jednoj rečenici pohvalim da sam bio na raftingu i da sam pio Nektar pivo.

Za moj ukus odlično, pitko, samo klizi. Tražio sam ga posle kod nas, ima ga u Rodi.

hahahah jebem ti sunce u pičku i nektar

imas ga sada maltene svuda.znam da se po lokalnim prodavnicama prodavalo bez kaucije.
ne znam kako je kod tebe,al i mislim da nije retkost naci ga.

Nema ga po Nišu uopšte. Neka firma iz Kruševca je uvoznik. Tako da cenim da će da naiđe i naovamo. Xd