Prijava

Probao danas u Ns to sa aromom cvekle i neko kurcevo kafa - cokolada, koje zaista vuce na raspuknuto espreso zrn

Nije to nista, jedna osoba sa vukajlije je probala sa aromom zelenog luka. Tj dve tehnicki.

I cena mu je relativno okej, negde oko 400 valjda. Sećam se da su me za neko sranje u tehnologu pre pet - šest godina odrali oko 1300, mislim da je 0,25 bilo. Na kraju nisam imao za jebeni voz do Subotice.

imali negde kod nas da se kupe one voćne arome u formi sirupa kao dodatak ukusu piva?
znam da francuzi to sapunjaju, tamo sam se i upoznao s tim prvi put. Meni je recimo ok taj dodatak, probao sam pomorandžu i trešnju, stvarno ležu kako treba osim ako ne nameravaš da se napiješ, onda ne valja, pričao mi jedan francuz

Ne znam, ne radi se to tako u pivarstvu Manijak. To eventualno ovi iz Kornjače rade.

ja sam za kafić naručivao monin sirup i kombinovao ga u koktele i limunade, tople čokolade, kafe. Verujem da možeš pokušati isto i sa pivom, a potražiti možeš u Basti ili Hermesu.

ma znam da je to polugej i to, nego baš bih se podsetio te pomorandže

da preformulišem, to su dodaci isključivo za pivo, uz bocu sirupa dobije se duguljasta plastična kašičica da se blago razmuti taj sirup pri dnu krigle kad se prethodno sipa pivo

Tu ti ne mogu pomoći već, godinama sam u koktelima i šanku uopšte, ali nisam znao da tako što ima.

da preformulišem, to su dodaci isključivo za pivo, uz bocu sirupa dobije se duguljasta plastična kašičica da se blago razmuti taj sirup pri dnu krigle kad se prethodno sipa pivo

Не, не, не, констатација је да се код пива са воћем не додаје тако него у процесу производње, након форементације, пре газирања. Ово не знам шта је, али подсећа на то што раде у корњачи. Фора је да ћеш тако добити само геј пиво, а не заправо пиво са додатком воћа. Тј. ти технички правиш цедевиту. А прилично сам сигуран да тако нешто не постоји код нас.

Dobio jutros iz Ceske Radegast 12. Valja li to cemu?

probaj jebeno pa vidi

Pa mislio sam ako je okej da ga ostavim popodne za rostilj, a ako je njahh da ga popijem na prepad.

Oblače, pričaš o pivu kao da je eliksir jbt hahaha

Otvorio, degustiram trenutno, ali nisam preterano oduševljen. Pa ipak, slikao sam i stavio na stori sa sve onim gif mopsom što mu uši lelujaju. Nek misle pičke da mi je lepo.

Zebrew lollihop ipa - bas jaka ipa, ukus pregorak, zamuceno i tamniju boju ima, ali mi se svidja, jedna od najjacih ipa koje sam probao. Preporuka

Tron eureka session ipa - sve suprotno od ovoga prvog, kao vodica, 3,9 alkohola, bzv pivo

Kupio sam limenku ovog Blanc piva. Pšenično pivo sa aromom citrusa. Malo je pederski ali je ljepo... Kao sokić neki.

Плава стаклена флаша беше, Бланк.
Да, лијепо пиво, а опет 5% алкохола.

mrzim valjevo i sve vezano za njega ali sam ostavio svoj ego po strani i dao sansu valjevskom pivu. kupio sam ga u limenci da probam.

samo da izjavim da je to najvece govno od piva koje sam probao za zivota