Prijava

Од домаћих Зајечарско и Нектар. Ово друго знам да сви хејтују али некако ми је готивно.

Kad neko napiše da pije Nektar kapiram da 4 Remea umru

Није богзна шта али боље је од лава, јелена и осталих комерцијализованих ђубара.

Jedino tamno nečem valja, a ove ostale pišaće sa aromama neka vama i na dobro vam učinjelo.

https://vukajlija.com/mnogo-volim-pivo-likovi/439282

Од домаћих Зајечарско и Нектар

Из Бањалучке пиваре само ово долази у обзир.
https://c1.staticflickr.com/8/7409/16282186958_e2a7e680fe_b.jpg

Jesu li sva kupovna piva grki diuretici? Ima li neko da je prijatno za nepce a da nemam trudničke nuspojave od istog

Ne znam šta piješ inače, ja nemam nuspojave lolo

jel zna neko gde ima dobar kalamari u beogradu

ja znam gdje ima dobar palamar i to crni

Sviđa mi se tamno pivo ali rijetko kad ima dobar ukus, bilo iz flaše ili točeno. I volim da popijem manje količine, jer od bilo koje veće količine tečnosti moram mokrit, ne samo ja no svi, pa ako ima neko slatkastog ukusa a da se nalazi u slobodnoj prodaji.

Пробао синоћ послије једног џокца Естрељу, скроз ок укус има. Има ли неко стручно мишљење за дотично пиво? Капирам да сам умислио да је било толико добро обзиром да су ми се рецептори за укус мало помутили од траве. Иначе свако каже да не ваља.

Пробао синоћ послије једног џокца Естрељу, скроз ок укус има. Има ли неко стручно мишљење за дотично пиво? Капирам да сам умислио да је било толико добро обзиром да су ми се рецептори за укус мало помутили од траве. Иначе свако каже да не ваља

Španski BIP

Има неко белгијско пиво добро а да не слути на дијабетес? Или им је то општа традиција у продукцији, да им пива вуку на неку сапуницу и сублимирану педофилију?

jel zna neko gde ima dobar kalamari u beogradu

U Poletu na Cvetnom trgu, na žaru, makar su bile do jaja do pre nekih godinu dana. Nisam bio neki period tamo.

Има неко белгијско пиво добро а да не слути на дијабетес? Или им је то општа традиција у продукцији, да им пива вуку на неку сапуницу и сублимирану педофилију?

Nema, njima je osnova taj bonbon šećer lolo. Ne volim ih. Al uzmi ona francuska seljačka, ako možeš naći. Saison se zove stil, onako, smrdi na štalu i zapravo nije loše. Lol

EDIT: Ili nađi neki sour ili nešto slično.

Probao danas u Ns to sa aromom cvekle i neko kurcevo kafa - cokolada, koje zaista vuce na raspuknuto espreso zrno.