Prijava

А Јагодинско? Читчта.

Reme, to i uzmem da se BAHATIM, nego nam reci lepo koliko često naručuješ pšenično pivo

Nikad, lolo. Pšenično uzmem baš ako sedim negde gde imaš tipa samo Paulaner/Hoegarden/Erdinger i fazon Jelen i to samo u slučaju da mi se ne cirka žestina. Pošto Jelen baš ne mogu da pijem.

Pšenična su generalno ok, ali nisu moj fazon jbg. Mada imaš ljudi koji ne mogu da smisle IPA-e, i to je ok.

Elem, da, Albino računam u IPA-u (iako je pšenična IPA).

ne odbijam da ih popijem, ali bih pre kupio lava, ima više ukusa

Moja opaska se ticala ovoga...

Možda sam stvarno propustio neka nadrkana, ali baš nikad neću naručiti pšenično dok god mogu da naručim neku IPU(reme alert) recimo

A posle si dodao ovo...

Nikad, lolo

Neću ni da čitam ovo ostalo xD

Šaban11, nisam skontao šta želiš da kažeš, mada verovatno imaš pravo ako to kaže izijem

koje je najbolje pivo ovako za kad u prodavnicu udjes

А Јагодинско? Читчта.

Jedno od odvratnijih piva koje sam probao

Voleo bih da sam admin LAV Pivo stranice i da ljudima odgovaram sa "To LAVe" i "Samo napred LAVice" i da bodrimo jedni druge i skupljamo čepove od piva i pravimo dobrodušne skečeve
https://s26.postimg.org/6a5galdzt/21167778_1634706419896323_1263346091412715506_o.png

Poprilicno jadan ovaj novi logo I izgled ambalaze

za dve klase bolji od onog prošlog

Pivo je govno. Svako, bez izuzetka
Ćale mi pričao da je neki lik tu, kómšija pre 20 godina kad je dobio unuče otvorio burence od 5 litara, dal tamo neko. Ubada se slavina u gumeni čep. Od 2 bureta tj 10 l se napilo oko 48 ljudi, padali ko ćurke po avliji. Valjda imalo 16.5 posto alkohola
Eto to je kao neka priča da nije govno o pivu i tu se priča završava

3. Hoegarden (kurva bašta)
2. Leffe blonde
1. Paulaner pšenično

10 litara na 50 ljudi je jedna ČAŠA od 0.2l po čoveku

Pa neka je i 50% imalo alkohola opet je mnogo batke, to ti je ekvivalent sa nekih 5-6 rakija

Daj bre beži haha ovo ti je u rangu onoga sa mačkom, terijerom i optičkim kablom :D

Fíugurativno pička ti materina rumena
Ne zna se tačan broj a bilo pre 20 godina
Kakav jadnik

Malo sam oštriji prema tebi imam temperaturu

Pa neka je 10 ljudi bogtejebo pa ajde i da bude mada opet i to je mnogo

Hahah i posle tutkali kera onako pijani da razvlači kablove telefonske po banderama samo su umesto mačke koristili golubove hahahah

Ne zameri druže znam ja da nije 48 samo sam hteo da izvučem paralelu sa razvlačenjem optičkih kablova xd