Prijava

Ojjj loše lovačke hahahha

48 pijanih ljudi idu u mozzart da naplate 2600 dinara. Vode i terijere i pistolje nose.

Pap trebaš prestati na vrhuncu ko Zidan.
Ovo je lose i pokvario si mi sad i maljave muškarce koji varaju žene

Ne zameri druže znam ja da nije 48 samo sam hteo da izvučem paralelu sa razvlačenjem optičkih kablova xd

IZVUČEŠ ME ZA PENIS HA HA UDAVI SE U LAW PIVU ZA DRUGO I NE ZNASH

Polako se gasim i na kraju totalno razocarenje. Nesto kao LOST ili Dexter.

A jbg daj neko poređenje iz Gota

Aha, kapiram sad prve sezone kidaju zadnja očajna je

Зашто вино нема своју тему, и ми сомелијери заслужујемо свој кутак.

Inače, ne znam jel znate, ali voda je sranje. Sva voda, bez izuzetaka. Pričao mi ćale za nekog lika što je radio kod šuraka Aleksandra Rodića u Zaječaru da je pre petnaestak godina uplatio putovanje u Kambodžu, dva meseca trebalo da ostane tamo. I posle mesec dana otišao u neki grad na samom severu države, neki geto sačuvaj bože, rasparčane zgrade, nafta po ulici, nema struje, ofucan narod, klinci lopovi na skuterima. I on žedan, nađe neki bunar koji se napaja iz obližnje bare, zahvati pola litra i popije. Nije prošlo tri sata, krenula prolivčina da ga radi i nije stajala deset dana, osušio se ceo, imao groznicu 40+, grčeve i tresle mu se ruke. Dobro razmislite pre nego što popijete vodu sledeći put.

U bunaru su bili terijer, macka i 2600 dinara.

Opet siluješ batke, ulagani malo...

Pa ne znam kako treba...

Maestro
3. Hoegarden (kurva bašta)
2. Leffe blonde
1. Paulaner pšenično

2 od ova 3 piva bi verujem bila prvi izbor bilo kog homoseksualnog bića. Al' bez zajebavanja, Hoegarden i Leffe su toliko gej da je to neverovatno. Nisu ružni, ali su baš za nežne duše nekako.

Bohore, milijardu puta rekoh, ajde ponovo ću, pivo nije piće za napijanje, bilo koje da je, osim onih ekstremno jakih, treba previše popiti da bi se napio. Pivo je piće koje se pije kada hoćeš da zablejiš, iskuliraš, i da ukoliko je dobro uživaš u tom piću.

Ako pričamo o napijanju tu žestina isključivo. Vino i pivo nisu za razbijanje. Što opet ponavljam, ne znači da nije moguće rastaviti se od njih, ali bespotrebno je.

Brt hoegarden je sa aromom pomorandzine kore. Ko neka krema za neki piling jebem ti. Paulaner psenicni vec ok. Al psenicna nisu za vise od 3 jbg nisu za oblokavanje ali volim taj jak pun ukus i sto ne naduvava

Inače, ne znam jel znate, ali voda je sranje. Sva voda, bez izuzetaka. Pričao mi ćale za nekog lika što je radio kod šuraka Aleksandra Rodića u Zaječaru da je pre petnaestak godina uplatio putovanje u Kambodžu, dva meseca trebalo da ostane tamo. I posle mesec dana otišao u neki grad na samom severu države, neki geto sačuvaj bože, rasparčane zgrade, nafta po ulici, nema struje, ofucan narod, klinci lopovi na skuterima. I on žedan, nađe neki bunar koji se napaja iz obližnje bare, zahvati pola litra i popije. Nije prošlo tri sata, krenula prolivčina da ga radi i nije stajala deset dana, osušio se ceo, imao groznicu 40+, grčeve i tresle mu se ruke. Dobro razmislite pre nego što popijete vodu sledeći put.

Slažem se brt, zato se kroz istoriju i cirkalo pivo, jer je zbog procesa proizvodnje i određene količine alkohola bilo bezbednije piće od vode, a opet nedovoljno jako i nedovoljno štetno (nema dovoljno alkohola) na recimo dve kile dnevno. Pivo najljepše piće. ♥

Brt hoegarden je sa aromom pomorandzine kore. Ko neka krema za neki piling jebem ti. Paulaner psenicni vec ok. Al psenicna nisu za vise od 3 jbg nisu za oblokavanje ali volim taj jak pun ukus i sto ne naduvava

Fora je što je jak i pun ukus u odnosu na standardne lagere. Probaš ga posle BrewDoga i ne osećaš ukus. To je ono što je Rađ pričao.

Inače, ako rešiš da probaš još neko bruka pivo, cimaj slobodno. Ako ništa drugo, makar da ti kažem šta da probaš. :D