Prijava

Ma to je sve govno, te palačinke pogotovo, E IDI U GLUMAC, TAMO SU ZAKON, NAŠ KAKO DOBRE, VAU

jbt palačinka ko palačinka, samo sam odande izašao usmrđen na ulje pregorjelo, sekunda da ne bacim košulju.

ja više volim da kažem "palačinka, gazimudo", pa da je gazim jer je sranje ;)

Ako vec jedes palacinku bolje da sednes u neki kafic pa da je dobijes sa sladoledom i slagom na tanjiru i sa escajgom i salvetama

Pa to, fora Keops što spomenu Rađ je do jaja.

Каква су пива Лефе (Leffe) и Бернард?
И какав је Капуцинер? Вреди ли то куповати?

Видех малопре у Идеи, али нисам хтео да купим, док не добијем потврду од Ремеа да ваљају. Лололо

Brate što ne kupiš i probaš, nisu milion maraka

A sta ako ne valjaju sta ce onda? Mozda im je smanjena kilometraza ili ubacen novi motor

фендер пије само бип и јагодинско, капирате, јер као увек баца чињенице из 1984. па у складу с тим и пиво хахах

Sad sam pio Brewdog Hardcore točeno, nisam nešto oduševljen koliko ga svi hvale. Brewdog Punk iz flaše sam pio skoro, e ono mi je ojebalo

Dobar coa

Mlatoni, jel etiketa bila plava? Toceno je kocka kao +/- na igrace (proklet sam) ako odstoji koji dan ili tako nesto ne valja kurcu ali brewdog mi je jedna od boljih ako ne i najbolja marka piva koju sam probao

Brate što ne kupiš i probaš, nisu milion maraka

Зато што сам се пар пута зајебао са неким белгијским и немачким пивима. Јбг, водио сам се логиком да кад је белгијско и немачко да је добро, кад оно никакво. Скоро сам узимао црни Козел и Крушовице, одлични оба. Срећа те има код нас солидан избор чешких пива. Сећам се да су се многи ложили на Старопрамен, а он ништа специјално.

Од наших нигде не могу да нађем Ваљевско, то је једино наше пиво које нисам пробао. Остала наш пива одавно нису пива и чисто су бацање пара. Не пијем често пиво, али кад купим, волим да купим људски пиво па нека кошта колико и литар вина.

Jesi patio dosta kad si se zajebao par puta? Koliko si kupio, po cisternu?

Ps, pa ovo Punk što kažem da sam pio iz flaše i da je ojebalo je plava etiketa
https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/51M26140mfL._SY445_.jpg

Ovo točeno što sam sad pio reče mi konobar da je Hardcore, al svejedno moraću i iz flaše da ga probam

E to to ovo plavo je prekidalica jebena, bas onako solidno najbolje pivo koje sam pio. Ja skoro pio taj hardcore iz flase i bio mi poprilicno dobar. Ne kao ovo plavo jbg ali poprilicno dobro onako jako i punog ukusa (reme stop xd) ali sasvim dobro, zato sam i doveo u pitanje to toceno

Dosta je jako ovo hardcore, toliko da sam posle njega uzeo neko koje je kao isto jako ali ga nisam osecao uopste nemoj neko da baca neke skeceve povezane s kurcem glupo je

Ne mislis na ovo plavo. Mislis na Jack Hammera.

Šta biste pre popili, nektar pivo ili mešavinu 50% piva po izboru i 50% pišaćke?