Prijava

Daklem, ko bi voleo da bude debeo i zašto?
Ko već jeste debeo i zašto? Da li hoće da smrša? Zašto? Da li neće da smrša? Zašto?
Da li su debeli debili? Ili nisu debili? Da li moraš biti debeo da bi bio debil?
i sl...

Dobrovoljac za temu! :)
Debeo sam. Smeta mi. Jajara sam. Zato ne mogu da smršam. Krenuo. Stao.

joj ja pročitala u naslovu teme nešto sasvim drugo, i sad sam inspirisana pa ću da uzmem i otvorim skroz glupu temu! :)

U pravu si skroz je glupa tema.

a što ti smeta? hoćeš biti srećniji ako imaš manje kg?

kbo, hvala! volim kad sam u pravu. a sad, molim te, budi ljubazan, i reci nam nešto na ovu temu?

Debeo sam.Ne previse ali dovoljno za fioke.
http://vukajlija.com/fioke/189006

Hocu smrsam.Kao sam poceo da vezbam i smanjujem zdranje.
Videcemo sta ce biti.

a što ti smeta? hoćeš biti srećniji ako imaš manje kg?

Da biću mnogo srećniji.
Moći ću da vežem pertlu bez da dignem nogu.
Uostalom, da se ne ponavljam... http://vukajlija.com/oslabiti

Nisam debel ali jesam debil.

Е и ја сам дебела :))

jajaro! idemo u neki "fitnes" centar

Pa odatle kod "Gadže"... :)

ali nećeš moći da pojedeš pola praseta! u čemu je poenta života ako ne možeš da jedeš koliko oćeš!?
(da ne bude zabune, odma da objasnim dežurnim paljevinama, tema je zajebancija, i majke mi ću da vas tužakam kod modova ako budete ovde prozivali ljude zbog onoga što napišu)

teretana kladza gadza

Е а ако напишем да хоћу да ми ЛАки буде тренер јер је секси, оће онда он да помисли да је тема озбиљна? :)

u čemu je poenta života ako ne možeš da jedeš koliko oćeš!?

Seks je jedini alternativan a razuman odgovor... :)

Ja imam drugi problem. Molim vas, bucmastije, da mi ne zavidite, ali ja jedem puno, ko stoka, a metabolizam mi ne da da se udebljam, i mnogo mi je krivo zbog toga. Uvijek sam maštao o malom stomačiću, pa da poslije kao to pretakam u pločice. Podrška svim punijim osobama, ako želite, vi to možete, smršajte dok vas salo nije ubilo. Nikad nisam imao ništa protiv debelih, a uvijek su dobre šaljivdžije.

Е увек су ме нервирале те особе! Ја се исцимам једва да имам неку нормалну килажу а лупам другарица једе као стока нон стоп и ништа јој се не ''лепи''...па јебем ти ја тај живот мој....извини даб :)

Nekako mi to ne ide u glavu.Sto vise cipsa i nema da brines :)

ja sam debeo, al radim na tome da smršam
realno meni se sve lijepi, al volim jesti i odspavati i to me jebe...
inače volim punije cure pa tako da se ne cimaju ove neke...

Да, духовити су зато што им је то једино преостало. Ми згодни увек можемо да прођемо. Мислим, можемо да прођемо кроз ужа врата.