Prijava

I Slavko sa njima. :)

Meni je Lulla rekla da ne dolazi, pa nemam razloga da dođem.

Ajd nek neko utanači tačan datum i gurne kao zvanično obaveštenje. Treba mi oženjeni da smišljamo izgovor kako da pobegnemo na dva sata od kuće!

Pa povedite žene, možda će im se neki članovi obradovati.

Slažem se sa Nidžom,da znamo zasigurno koji je datum u pitanju-čisto čerez nekog orijentira,za nas koji bismo došli u pohode Bg-u iz Boguizaleđića.
Ako se 27-mi dovodi u pitanje.

Datum je ili 27., ili vikend posle toga.

Da počnemm muža da "barim" da me pusti...

27. mi ladno rodjendan.

Jebem li ti mesecinu u picku.

Povescu zeta mog dobar coek, da vidi malo ovoga Beograda. Ide i sa nama prija tj njegova mati i muz njen koji nije zetu mom otac nego ocuh. Ice i Daidza moj sa zenom i komsijom Mitrem sto je ratovo na Manjaci. Ide moj drug Zlatko sa mamom i tatom pa, pa cemo se naci tamo. Ide i baba rekla je da ce ici samo da vidi Marakanu za zivota.
Sad mozda ide i Amidza moj sa sinovima, rodjacima mojiem al tesko jer im otiso alternator na ladi :)
.... ma neam para druze dosao bih rado :)

sa gomilom frendova sa fejsbuka. zašto je dođavola revija najavljena na fejsbuku a ovde nije? ŠKK bre! ej bre!

Sa trubačima:)))) hahaha

Sa dve sisate meleskinje! :))

С курецм у руци... Кога да водим? Ко ће мене да води??? Какве пичке материне??!?!?

Sa dve sisate meleskinje! :))

nisam znala da su bleki i peđa ugradili silikone i išli u solarijum.... :P

Sas ženu i sas decu!

nisam znala da su bleki i peđa ugradili silikone i išli u solarijum.... :P

Joooj, od ovih prozivača čovek ne mož' da utekne. Dobro, onda sa dva kurata crnca! Eto, jesi sad srećna?! :)))))

e tako već može!!! :P

Misliš, biće i za tebe, a? Ccc, bludnice, šta bi ČIČA na to kaz'o... :))))

ne ne ne! nisam ja tako mislila! :nervozno se okreće i proverava ima li čiče u blizini: ma ne bih ja ni za sto godina! nikako!