Prijava

Ma držala ili ne držala sve ovo gore - ono stvorenje mi se jedino uklapa u onu teoriju zavjere o vanzemaljcima koji su došli na zemlju i ovaplotili se u vidu engleske kraljevske porodice. I nema nijedne jebene kraljevske familije da im nije u rodu. Kud živi 163 godine, pamti Karađorđa.

Alieni a?Ima nesto u tome...
Nego laku noc odo ja...

Ако би уклонио неку особу и направио хаос то би онда био онај Бан Ки Мун...

Sto rece Djonsile, Sahbaz! On je k'o macija guza, k'o macija guza

Дакле, ко је тај џек без кога свет не би могао нормално да функционише и да ли заиста постоји тако битна особа?

Moje misljenje je da definitivno ne postoji. Svako, ali apsolutno svako je zamenljiv.

Има далеко повезанијих породица од њене. Они ликови из Данске (ваљда) Хоенцолерни, повезани су са готово свим династијама које су икад владале (орођени и с Карађорђевићима и Обреновићима); али се сматра да је најповезанија династија у Европи свих времена била династија-----------------------------------БАЛШИЋА!!!

Ипче Ахмедовски, јеботеее!!!!

Boki Rus car, jebavao mi komšinicu, napili se par puta. Ludak! Voli bančiti u pičku mater'nu! On jeste bitan...

Adam, jer nije imao taštu!

Paola Rey ta žena zlata vrijedi

bog. on je glavni.

nije u pitanju jedan čovek, već interesna grupa. a ko su oni, to ćemo videti u sledećoj epizodi.

А Мира Адања Полак?

hvala ti što si nju spomenuo, ovo usrano jutro, sa svim sranjima koja me čekaju danas, ne bi bilo kompletno bez ovo spodobe, sad ću ipak morati rakiju da drmnem da se smirim...

Moje misljenje je da definitivno ne postoji. Svako, ali apsolutno svako je zamenljiv.

Кога нема без њега се може и мора му се наћи замена.

Јебо фунционализам... то је тако... њах... Баш је кул када се неко сматра незаменљивим. Видиш Тита нпр. :Д

bog. on je glavni.

Iju? Sahrani Boga, Lemajo, sram te bilo da te sram iz'ede!