Kućni ljubimci

  1. Sad mu je zima na terasi. Liči na trovanje a znaćes da li je ako mu pogledaš njušku, morala bi da promeni boju. 100 veterinara 100 različitih saveta veruj mi. Gore od trovanja može biti parče hleba sa iglama unutra... Razne stvari ljudi rade psima a smrtna kazna kod nas nažalost još nije izglasana.

  2. Научи га да не једе по дворишту и да не једе оно што му други дају. Доведеш некога ко ти ретко долази, спремиш пљескавицу и у њу нагураш љуту паприку, кад је тај неко баци кучету и оно је поједе, више никад неће да једе ван хранилице или од непознатих људи. Само ће из твоје руке да једе ако му се храна не стави у за то предвиђено место.
    Брат мој блесави, тек шес' месеци има, а погле' кол'ки је. :)
    http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/293857_3831798155362_1582470163_n.jpg

  3. Sad sam se vratio od veterinara. Štenićak je. S tim da ima dobre izglede da preživi. Dobija inekcije sad. Odustali smo od seruma koji je 10000 dinara. Dobija jacu dozu svaka 3 dana i ja ga gruvam kompleksom vitamina svaki dan.

  4. http://youtu.be/hhYQFWQ0bSY
    Ovo je moj Toma, najpoznatiji predator u selu!
    Snimljeno je jutros u mojoj dnevnoj sobi.

  5. Eo moje budaline, Megi, volim je ko brata. Najžalije mi je što nemam ogradu oko dvorišta pa moram da je držim u boksu, a voli trkanje i slobodu više nego da jede. Al bukvalno. Ujutro kad je hranim, znam da je gladna, al ona istrči iz boksa i ne moš je vratit dok se ne istrče bar 10 minuta. Nea veze što sam joj napunio posudu za jelo. Kad je bila mala, dok još nisam imo boks, držo sam je u šupi, i zatvaro vratima koja se samo stave, nisu ni prava vrata, a imaju prostora gore jedno 20cm do krova. Ona se ladno popela na neku policu što je tu blizu, provukla kroz tu rupu između vrha vrata i krova i skočila sa skoro 2m visine, samo da ne bude unutra. Nisam je ni vratio, uveo je u kuću, zaslužila je bila.
    https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/302529_4746285661175_1895154876_n.jpg
    Saće godinu dana u decembru.
    Imam samo problem što je neposlušna dosta, iako se sad popravlja malo, al kontam da je zbog toga što celo leto nisam bio kući, a keva je razmazila.
    Inače, nije ni mazna nešto, samo trkanje, igranje, skakanje i tako to..
    Imam problem, baš zbog nemanja ograde, moram baš da je kontrolišem kad je pustim iz boksa, ode ponekad za nekim prolaznikom, pa je ne moš vratit, a znaju se ljudi uplašit jebiga..

  6. Са колико штене може прећи на неку нормалну исхрану. Мислим имам штене које нема још 2 мјесеца, има слика изнад, и за сада је само млијеком храним. Па ме интересује када да јој почнем давати ''конкретне ствари''. И колико је она њихова храна, мајке им га набијем.

  7. Im'o sve i svašta.
    Od kornjače, preko papagaja pa do džukele.
    Al kad sam imao hrčka, toliko je smrdeo da je sestra smišljala plan kako da ga ubije, otrovala ga na kraju.

  8. Шта имаш Рихо?
    Ја сам негде са два месеца бацио овог мог на грануле. Нису нешто скупе, она џачина од двајес-двајеспет кила је око 2-3 хиљаде, а траје бога оца...

  9. Pedigre junior, marka kesica, od trećeg mjeseca pa do 16. mjeseca otprilike.

  10. Шта имаш Рихо? ... 2-3 хиљаде

    Лабрадора али није чистокрвни. Колико је то јевреја?

    Pedigre junior, marka kesica, od trećeg mjeseca pa do 16. mjeseca otprilike.

    Хвала Војовда.

  11. Pedigre je samo izvikan, a užasno nekvalitetan. To mi je reko svaki veterinar i par ljudi u pet šopovima. Najjeftinija kvalitetna hrana je Trainer. Ja kad sam otvorio džak, miris me natero da probam granule, majke mi. Nisu ni loše lolo

  12. Јел' нечије штене имало глисте?
    Може неки савјет...

  13. svako štene ima gliste...nije neobično ni veliki psi da imaju...samo treba na svaka tri meseca da mu daš tabletu da izbaci gliste. Mislim da ide jedna tableta na 5 ili 10 kg težine nzm sad...za to ni ne moraš kod veterinara, to se radi na svoju ruku....ja svoje kerove čistim na svaka tri meseca

  14. Pedigre junior

    isto ne bi preporučio...bar sam ja imao loša iskustva sa pedigreom, i to dosta loša...a i još neki koje znam. Mada ne mora da znači da će na svakog psa loše da deluju

  15. svako štene ima gliste...nije neobično ni veliki psi da imaju...samo treba na svaka tri meseca da mu daš tabletu da izbaci gliste. Mislim da ide jedna tableta na 5 ili 10 kg težine nzm sad...za to ni ne moraš kod veterinara, to se radi na svoju ruku....ja svoje kerove čistim na svaka tri meseca

    Није ме мрзило, купио сам неку таблету код ветеринара. Рече да је преполовим те да једну половину дам сада а другу након 7 дана.

    Ша је боље од Педигреа ал да није прескупо!? Нисам нешто платно ликвидан.

  16. Imam kuče bele boje, omanje, nema ime. I mačka Iliju, to je zato što ga je ćaća doneo kod nas na Svetog Iliju.

  17. Мачкетна има затвор већ једно 10 дана сигурно и малтене ништа не једе и водимо је код ветеринара сваки други дан, крка је неким инекцијама. Једно три пута је успјела какити кад смо се враћали од вет.-а и тек онда једе. Стално му даје исте инекције, ал за сада ништа не помаже. Значи мачка једе само након што оде до вецеа, а то је једном у 3, 4 дана. Ево има од прекјуче нит је какила (иако је примила терапију), нит је јела. Онај ветеринар је само вата по стомаку и виче дима затвор. Осим "пипајућих" анализа није ништа друго одрадио. Трпали смо јој и лакстиве што је преписао, ал ништа није помогло. Јеботе, лик се понаша ко да мачка може живјети без хране осам година. Јел имао неко ко има мачкетину сличних проблема? Ако јесте, помагајте, ПОДИТНО!

  18. Јел имао неко ко има мачкетину сличних проблема? Ако јесте, помагајте, ПОДИТНО!

    Jesam, ja. Isti problem, na kraju je naglo smršao i uginuo. Davali smo mu i kašasto i primao je terapiju, ali ništa nije pomoglo.

  19. Ja imam Labradora. Star je godinu ipo dana. Nema papire, nisam zeleo sa papirima.
    Velika prednost kod mene je ta sto imam plac posebno ogradjen, kroz koji protice kanal. Plac je velik oko 3 jutra, tako da je to za njega raj. Planiram da uzmem zenku, ali crnu posto je on beo. Valjalo bi se makar malo opariti. Evo slike kad je bio stene. http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/404584_120567828063627_947406637_n.jpg. Dusu bih dao za njega.

  20. Sele, evo ti neke korisne informacije ako nisi do sada pročitala
    http://o-mackama.blogspot.com/
    I da je vodiš na snimanje stomaka ako je nisi vodila

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.