Kućni ljubimci

  1. 61 - 66 santimetara u vis, 36 - 41 kila u težinu

  2. Koja rasa? Kolko je mator? Mnogo lepo kuče.

  3. Koja rasa? Kolko je mator? Mnogo lepo kuče

    Mjesanac muzijaka bernskog psa i zenke neke koja je takodje ogromna i cupava, star je godinu i mjesec dana i ima 53-54 kg ko MEDJED je :)

  4. U bokte. To je bre ozbiljna zver.

  5. Evo ga moj džukac. Mnogo je blesav.
    http://www.dodaj.rs/f/1K/I2/uNhG0y7/2012-05-02-193754.jpg

    A ako da bog uzeću ovakvog uskoro, planiram odavno. Najbolji pas!
    http://puppydogweb.com/gallery/dogoargentinos/dogoargentino_ignatova.JPG

  6. Стафорди, имао сам их два, планирам да узмем једног ускоро.

  7. Za one koji ne znaju, na onoj drugoj sličici je Dogo Argentino.

  8. Gde si uzo Rodezijca Hujo? Kolko si platio? Ja sam ih video samo jednom, dva put u životu...

  9. U Novom Sadu. Neki lik koji je potpuni zaljubljenik u njih dobio leglo, pa smo od njega kupili. Jeste skup(500 jura ravno), ali je mnogo dobar ker. Ima par uzgajališta i u beogradu, al kapiram da su im cene idu i preko 500.
    A nije da ih nema, ja sam ih viđao po gradu. Retki su, ali ima ih.

  10. e,i meni su rodezijci vr',mogla bik da džogiram sa njima lajka bos.
    kol'ko su?naravno,pošto kupim ovo,jer bez toga ništa smisla nema,lolo:
    http://m.onet.pl/_m/0b520d45ad96778710d1a5fb680dc70e,62,37.jpg

  11. Ma, genijalni kerovi, po svemu što sam čuo.
    Jedini problemi su pravilna dresura i to što moraju mnogo da se šetaju.
    Cenu imaš u prošlom postu.

  12. to,postovasmo u similar vreme,videh posle.
    znam da su za prelaženje velike kilometraže,zato i kažem da trčimo i treniramo zajedno.za to su dobri i oni portugalski psi za vodu.
    inače,imam dalmatinca već 6 godina,velik momak većma.

  13. Имају проблема са срцем, живе најдуже 7 година. :)

  14. Hujo ja sam cuo da su veoma teski za setanje, da neprestano vuku svojeglavi su...a najbolji lijek je za to dvoriste po mogucnosti da se istrckara pre setnje malo

  15. Нека ликуша га има и нон стоп је сморнен, баш лепо иде на поводац.

  16. Bem li ga, znam da jesu veoma energični. Ali ne bi trebalo da su svojeglavi, pošto važe za najposlišnije među kerovima. Retko ih viđam na povocu, svi uz nogu dook ih gazda ne pusti da trče.

  17. Jbg sjecam se dok sam radio u vet. stanici da je dosao lik s njim i rekao da je sve savrseno osim tog setanja i da mu je to jedina mana...al et' mozda on bubao pa sad i ja bubam....Samo obrati paznju na dresuru dok je mali...nadji sta najvise voli da jede i kreni polako od odazivanja na ime pa tako redom...najefikasniji sistem nagrade hranom koju voli...ja dok nisam poceo sa hlebom da dresiram svog bila patnja, kasnije sve k'o po loju :)

  18. Dobro, hvala na savetu.

    A tu dolazimo i do duge velike mane ridžbeka - jebena izbirljivost pri ishrani. Suvu 'ranu jedva i da omiriše, mleko mu se svidelo(a ne sme još da ga pije) a jogurt ne. Sad moram da se raspitam šta sve mora da unosi od vitamina i minerala, pa da vidim kako da mu to spakujem u neku varijantu u kojoj će hteti da jede.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.