Prijava

Ma, idi bre, Dankane, ko je pominjao sumnju u tvoju seksualnost? :) Samo tebe vidim da je pominjes :)
Ja samo glasam za vise mesa, jbg, ako hoces da te rangiramo vise medju vukajlijasima :)

А ко је најрангиранији?

Hugo, nisi ti, ne brini :)

Хахаххахах, Доми, знам, питам само да знам кога да уклоним?

Realno, slaba je berba, Hugo :)

Не, реално, лепо пита дечко. Ако ја нисам најрангоиранији онда стварно не видим ко би могао да буде. а још и јебем, па и јавно некад....

Нема ништа од меса, мршав сам ја човек, Хуго и ја смо такви, згодни људи, немамо холестерол и не умарамо се док јебемо.

Eh, ja volim da ima mesa, jbg.... Daleko ste na rang listi :)
Inace sam pod "meso" mislila na neku polugolotinju...
Al, ajd' Dankane, bar si ispred Huga, jer je on jos mali.

Хуго и ја смо такви, згодни људи, немамо холестерол и не умарамо се док јебемо

У центар!

Ахахахаха, слаб покушај атака на моју сујету. Не вреди ти, мени се ПВТ усијао после тих слика, тако да једино што можеш да урадиш јесте да се приклониш мишљењу већине ;)

Доми, буди као већина, не издвајај се....

Vecina nema pojma. :)

Наравно да има ако се афирмативно изјашњава о мојим квалитетима.

Hugo, zar se i ti lozis na Dankana? Nisam to ocekivala.... :)

Јеби га, мислио сам да ћу одолети, али....

Ја сам очекивао, реално... Ипак ми је видео длакаве ноге, са све бутинама на фудбалу... Тешко да томе може било ко да одоли. Још кад сам му рекао да јебем... Знао сам да имам још једног обожаваоца.

Алфа мушкарац. Да сам риба, ја бих само по њему скакала.

Hahahah, divni ste, zaista :) Da sam maloletna ziljavusa i ja bih vas spopala :)

А тако дакле Доми, на нас се бре ложе професорке разоразних факултета а не те зиљавуше!

Па добро... Можда си пунолетна, али мораш мало зиља да набациш, не јебемо ми ништа незиљаво. Таман и да је пунолетно.

Kako je krenulo, vas dvojica cete se na kraju jebati jedan s drugim :)