Prijava

Virtual serb osuđen na 15 godina pakla zbog nepostovanja suda

Oce, odacu ti jednu tajnu. Ja sam povratnik, juce sam platio kaznu za prekoracenje brzine i u strasnoj sam ljubavi sa sudijama.

Prigovor!!! Sudija stvarno nosi crninu, i ne nosi gaće, gaće mu ostale u kabinetu, dok je tršio Živadinku, sekretaricu. Evo dala mi Živadinka, kaže da ne može da dopusti nepravdu, da osude nevinog Virtuela.

More Dub nije Virtual nevin.

Ma znam, rekla mi je Živadinka :D

Vejv je zbog mene osuđena na 40 dana bana. Koliko je to u godinama u paklu?

Za tebe ili za nju? :p

Za oboje.

Ček, bre, malo. Ne može za mene zato što se u onoj temi (za sada) niko nije na mene žalio. Žao mi je, ali pravila su pravila. :)

Ja cu da se branim sam,ne treba mi advokat. I na koga cete sumnjati ako i ja nestanem kojim slucajem?

Onda ćemo da sumnjamo na sumnjivo lice.

Sumnjaćemo da je samhain iz ilegale angažovao ubicu da te smakne

Pošto se samhain vratio što znači da ga peki nije kidnapovao treba nam novi predmet za temu ajde predlozi

Talijani namještaju utakmice, opet sam pao na kladionici.

Ćemi im sudimo al može nešto novije ovo je već zastareli predmet
zna se da talijani odavno namestaju

Људи, мене су месец дана злостављали физички, ментално и наравно сексуално док се ви овде зајебавате и подјебавате... ето, сад знате истину о мом нестанку.

Jel te peki zlostavljao na njega smo sumnjali

Ево читам сад шта сте срали. Није Пеки, он је и преговарао за моје ослобођење, већ ова куја што сам је престигао на листи па је је попиздила од љубоморе и свој бес усмерила на моје киднаповање, као и бесумично и брутално злостављање. Не бих у детаље, и даље имам кошмаре и последице. Ух.

Znači milica je kriva ima da je oma privedemo na ovu temu

Ne moš nju privesti, ona ujeda. Znate kakvi su patuljci, mnogo agresivna sorta.