Prijava

Evo i kutka za samoubice i one koji bi to voleli da budu.
(zabranjeno za Kineze iz praktičnih razloga)

Ovde razmenjujte zanimljivosti i nezgode, ali možete se i hvaliti svojim uspešnim samoubistvima. Samo, ako vam je uspelo, nemojte previše da se uobrazite svojim samoubijanjem, pa počnete da se hvalite, jer bi to moglo da demorališe još uvek mlade, neiskusne samoubice, koji bi mogli i da se ne samoubiju, što bi bilo ubitačno. Kako bi oni posle kolegama samoubicama na oči?

Dalje, šta preferirate? Hloroform, omča, mostovi, Beogradjanka, spavanje pored muževljevih nogu, koncert Baneta Bojanića, pištolj, džinovski ventilator, lansiranje u svemir, takmičenje u zadržavanju daha sa baštenskim patuljkom, diskutovanje sa Jovičićem o hrišćanstvu... Mogućnosti su brojne, pustite svojoj kreativnosti na volju.

Uz koje pesme najviše volite da se samoubijate?

I da, mojne pilule! To je gej i uglavnom nedelotvorno jer imbecili gutaju bensiće i Baktrim, pa samo sjebu želudac.

Ako krečite, krečite.

Mislim da bi bilo lepo da ne budete sebični i svoja iskustva podelite sa drugima.

note: SAMOUBIJANJE JE ŠTETNO ZA ZDRAVLJE.

SLOBODA ZA KINEZEEE!!!!!!!!!

Лист еукалиптуса. Значи киле и киле лишћа еукалиптуса. То је отров.

Ja sam za to da se svi vukajlijaši kolektivno spale ispred kaizenove kuće,jer smo postali zavisnici ovog sajta!

A sad odo' da skočim kroz balkonac.

To je tako nekreativno. Pusti mašti na volju.

Utoka u vugla je najpraktičnija za one koji ne bi da se muče. Ako nemate svoj, zaskočite nekog pandura na ulici, iznabadate ga i roknete se njegovim pištoljem na licu mesta.

Od eukaliptusa se prdi mnogo. Najbolje da se svi najedemo eukaliptusa i da se onda pali, al ko će da baci šibicu?

ja sam jednom uspesno skocio sa mosta
pilule su za dukatlije

gambi ne valja ti naslov trebalo je kutak za samoubice i one koji bi to voleli da budu

(zabranjeno za Kineze iz praktičnih razloga)

ВВИН!

gambi ne valja ti naslov trebalo je kutak za samoubice i one koji bi to voleli da budu

Dodajem u prvi post. :)

Јуначки, свијетлом сабљом трипут окованом :)

Ај мало да причамо о томе шта би човека навело на самоубиство? Живе гадости су далеко занимљивије од неживих :)

Slobodno. Možda nekoga i inspirišete. :)

Kakva idiotska tema! Znate, ima nas kojima nije do zezanja sa takvim stvarima! Ima nas koji smo izgubili nekoga na takav način! Ima nas koji odlazimo na počinak misleći na to i koji se budimo ujutru sa takvim mislima - da li je danas taj dan. Ova tema ne pomaže nikome i vrlo je neukusna. Stidi se gamby!

Izvinjavam se tebi i ostalim povredjenim članovima!
Da otvorim posebnu temu za izvinjenje ili da čekam teme-poziv na linč, pa da na njih odgovorim temom-izvinjenjem?

Moon,mojne si partypooper :D

Mislim da bi trebalo da sačekaš da počnu da te prozivaju :)))))

Свануо је нови дан, а ја још нисам мртав...