Prijava

II Revija definicija će biti održana u subotu, 27. 11. 2010. sa početkom u 19h, u Klubu studenata tehnike (KST), Bulevar Kralja Aleksandra 73.

P.S. Ko ne dođe, mora da pošalje pismeno opravdanje, kao i obrazac ŠV-50 u tri primerka, overen u opštini.

P.P.S. Izvinjavam se ako je ovo već negde na Vukajliji najavljeno, ja tražila, nigde ne nađoh, a kontala sam da bi bilo fer obavestiti članove koji nemaju fejsbuk.

Ja ne mogu da dođem jer imam kolkvijum to popodne, a baš sam hteo da se sprijateljim sa real life vukajlijašima. :(

Ali, teta Lemajo, meni neće da daju potpis u opštini, kažu nije im suv lak.

Dobro je da neko misli i na nas koji nemamo fejsbuk... Hvala, Lemajo! :)

Da ponesemo neke grickalice?

А коме да пошаљем образац ако не дођем ?

Doneseš ga lično :)

ništa bo, onda ovako: odeš u ministarstvo socijalne zaštite, tamo ti lupe pečat, onda odeš na biro za zapošljavanje, tamo ti overe pečat, onda kod sudskog tumača da prevede na sleng, pa u vrhovni sud da overe prevod, a onda u ministarstvo pravde da potvrde overu prevoda, i na kraju odeš u rektorat matičnog fakulteta da zavedu obrazac u delovodnu knjigu i njima tražiš potvrdu, i onda obrazac sa tom potvrdom pošalješ! :P (prsla sam!) :S

nema na čemu nezaboravka!

dakle ili u ponedeljak doneseš lično u savezno izvršno veče, istočni ulaz, šalter 4, ili skeniraš i pošalješ na admin@vukajlija. com :))))

hvala...ja još ne znam...ne da mi tata..kaže "šta ćeš sas te narkomane, malo li je što ceo dan provodiš ispred kompijutora, nego i da idete da se drogirate sas droge, razne"...ali ako dobijem neku peticu iz poznavanja društva možda i dođem...

Lemajo, pošto vidim da si raspoložena za davanje informacija, znaš li možda hoće li biti neke muzike tamo? :)

lemaja - hvala na kooperativnosti:) Svi modovi su zauzeti uredništvom oko revije .

p.s. za hejtere - GLEDAMO I VAS jednim okom ;)

Оће, Сурови ће да пушта музику :)

Ljudi, jel može eksepšn od pravila za nepušenje u KST-u za izložbu?
Mislim, nije fer da uskratimo Vukajlijašice i Gregora Samsu.

Svi modovi su zauzeti uredništvom oko revije .

Ког ложиш, Корле? :)

Ne znam koliko si mi ti, Peđa, pouzdan za te informacije :))

ФМН, проверићеш на ревији колико са поуздан :)