Prijava

Чевуа само спомињем кад га прозивам на Реп теми.

Čevu svira klavijature kao Šeki Turković!

Не не, то је превише суптилно, отвори нешто као „Омиљени музичар са Новог Зеланда који има профил на вукајлији и има близу 900 дефиниција“, али верујем да би те и тад заобишли и ископали неку другу индивидуу која се уклапа у опис :)

Che-Vu, tako i treba da si nevidljiv mod. To je dobra stvar.

I da znas da mislim da imas fantastican filing za muziku. Dosta ti je.

Formula za ljubavni napitak: 2 kapi znoja klavijaturiste sa NZ koji se lozi na srpski sleng iz otadzbine, 2 vlasi trave iz parka, 1 bubreg slepog misa...

Vlati trave, che...sad bi te se volt vitmen odrek'o!

Ma znam, ali niko da me spomene... ni kao omiljenog, pa rek'o kao najomrazenijeg... duplo golo. Razmisljam se da otvorim temu "Najveci mediokritet medj' moderatorima", ili suptilnije "Spomenite Chevua u nekoj temi, mukica".

Како да убијем оно што не видим?

Če Vu je najstariji mod na sajtu, on ima duži staž od kajzena. Aha, šta ćete sad?

Dođoh samo da kažem vama moderatorima da ne širite laži o kajzenu, lik je uljudan, odgovori na pvt, korektan je i mora da ima čelične živce čim ovoliko budala drži pod kontrolom, manje-više. Svaki mod koji je neprimetan je za mene uspešan jer mu je to valjda posao.

Jeste, ovo za pvte sam mu amputirao.

Lullaby

Čevu je Kajzen.

Не труби... Сви знамо да је Сурови каизен... Не шири лажне дезинформације!!!!!!

Lullaby je moj ženski dupli nalog.

лажне дезинформације!!!!!!

Има ли смисла да кажем оно што сви знате да ћу рећи?

Che-Vu je stariji i od sopstvenog caleta, sta cemo sa tim?

To je jasno, ne iznosi očigledne istine ovdje.

Dotere, Čevu je i Surovi, takođe. Bar bi ti trebao da znaš.

Jel može na ovoj temi da se spomenu i moderatori u pokušaju?

Vukajlija je sajt gde je Barakuda jedini autor, svi ostali su njegovi dupli nalozi. To bar svako zna.

@psv
Može svako! Samo da pomeneš nekad i Čevua, u bilo kojem kontekstu. :)

sve smo mi kaizen!

e, bre, dosadni ste sa ovim temema "omiljen mod", "najomraženiji mo", "najduhovitiji mod", "najčupaviji mod" itd... ajd idite radite nešto!