Prijava

Pa hajd, vampiru, pokušaj.
Ja bih inače hvalila Luli al gde ću kad je ona moj dupli;)))

Ja bih inače hvalila Luli

Na temi najomraženiji. Ahahah!

Luli ti znaš moj stav u vezi moderatora i tebe.
Zar ovde teme imaju ikakve veze s postovima, sve je to globalizovano, eno o Turcima se upravo o fudbalu krenulo;)))
I na kraju ćemo uvek doći do močuga i teranja...kako god.

Pa meni je najomraženiji onaj što je "provalio" u moderatorski nalog, a Čevo mi je onako, ko kuvana riba, nit smrdi nit miriše. Ustvari, kao da je opran sa albusovim sapunom za veš :) Axal-om :)

ja ne gotivim korlea nekako mi deluje dosta strogo, al šta ja znam nisam dugo na forumu

Na kraju ispade da više volimo moderatore, jer ima tamo više postova. Ovi što pljuju su u manjini.

Vukajlija je sajt gde je Barakuda jedini autor, svi ostali su njegovi dupli nalozi.

А Баракуда је Севастов дупли. На сајту је заправо педесетак различитих људи, мада се за 28оро сумња да су у ствари ЈТУ.

Ja ne bideh nikakve kritike ovde, samo nekakvo kvokodakanje:)

Nije Kaizen kriv,mi smo govna!Svi modovi znaju ko je čiji dupli i ne diraju ih,što?

Можда зато што није забрањено имати дупли налог?

Ne diraju ih da bi imali više članova na broju autora, to ti je ona fora iz videoteka ili hotela kad kartice počinju s brojem 1000...pa drugi član postane 1002 br.kartice a soba na prvom spratu 101

Ne diraju ih da bi imali više članova na broju autora, to ti je ona fora iz videoteka ili hotela kad kartice počinju s brojem 1000...pa drugi član postane 1002 br.kartice a soba na prvom spratu 101

Znam, brzo zavrsis, nije veliki red.

A sto se ovih modova tice, tu se nema mnogo sta reci, govna su, govno si i ti, svi su govnjivi. I ja takodje.

Ne znam za tebe Silo obućarska, ja nisam...

Korleone, bez konkurencije.

Che-Vu, da mu ucinim. Uzasan i grozan moderator! Dole Che-Vu! Ua Che-Vu! :))

Пајко да си ово написао пре метар дана, изазвао бих те на двобој. :)

Evo ovako, nabrojaću ovim redom jer modove rangiram po hejtu od trenutka kada su poslednji put bili aktivni, dakle:

Mr. Moon
malopre
Lullaby
malopre
Korleone
malopre
Black Hole
pre 3 minuta
wojtek
pre 4 minuta
celt
pre 14 minuta
Џими
pre 16 minuta
Циплёнок
pre 28 minuta
Пеки д џем
pre sat vremena
kaizen
pre sat vremena
Zmia
pre 2 sata
Che-Vu
pre 4 sata
Surovi
pre 13 sati
Урош
pre 20 sati
неки сајбер ник

ps nadam se da nisam nekog preskočio lolo

Какав епик лол за Царину!

Karl Lagerfild, užasavajuće iritantna ličnost