Kako se ponašate u životu van Vukajlije?

  1. lemajo odmah log out i dolazim na kafu xaxaxa

  2. šta TI radiš zavisniče, osim što zavisiš? (i menjaš naloge ko gaće!) :)

    e da, i u rl sam hladna proračunata kučka, lišena stvarnih emocija, nesposobna da ostvari toplji ljudski odnos.... so I'm told...

    edit: pajko, stav'la kafu... :)

  3. stiven, to je garant bio aksen, nema ko drugi... jel bio rumen u obrazima?

  4. Курац ће ми сад одговорити кад је банован.

  5. xaxaxa mali rumenko

  6. Лемаја, јесте... ваљда. Нисам сигуран.

  7. ma on je garant...

  8. U RL sam superioran čak i u odnosu na moju babu! Da nisam linkovao bio bih 100% u pravu. Sveti Petar zna zašto!

  9. Uživo više pričam, nego što ovde pišem.
    Uglavnom sangvinik. Ne pričam gadosti ovde, ne pričam ni uživo. Nemam pravih prijatelja, poznanika ("drugara") buljuk. Valjda zato i ne pričam gadosti. Treba imati neko blisko društvo za pričanje gadosti. Volim da ukomplikujem i najprostiju stvar. Duševno blaženstvo mi uvek traje kratko jer ga neki problem koji izviri prekine.
    Nisam nasilan, kenja mi se od takvih ljudi. Ne psujem puno. Poštapalice se trudim da koristim u što manjoj meri :)

  10. Ћутљивији сам.

  11. Ja sam uživo mica. Ne spominjem polne organe, ič.

  12. Ne spominjem polen organe, ič.

    Ni ja, ali zato vadim i tučem u čelo. Pljaaas.

  13. Sa problemima se ne suočavam do poslednjeg trenutka, dakle ne živim po principu "bolje sprečiti nego lečiti". Poznat sam po izostanku emocija i bilo kakvih facijalnih ekspresija pa ljudi kažu da sam hladan (a nisam, ja merio i bilo 36,7). Odlično glumim pa ljudi kažu da sam rodjen za političara. Volim da pričam i da podjebavam sve ljude oko mene, ali prihvatam šale na svoj račun. Opčinjen sam engleskim humorom tako da mi većina "naših" stvari nije mnogo smešna. Volim Srbiju isključivo zato što sam rodjen u njoj i voleo bih da je volim iz neke druge zemlje.

  14. Ni ja, ali zato vadim i tučem u čelo. Pljaaas.

    Ja baš htedoh napisati, al zato volim da me neko udara njim u čelo.

  15. Imam znatno kraću kosu.

  16. Pa ovako, u životu van Vukajlije volim da idem na koncerte MI RE ŠKO RIĆ

    MI VO LI MO MI RU ŠKO RIĆ

  17. Jebi ga, nek kazu ovi sto su me upoznali kako se ponasam uzivo.

  18. И ја ловим Миру Шкорић.

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.