Kako se ponašate u životu van Vukajlije?

  1. Ustvari mozda dotad marko postane mod a dzimija razmoduju
    dzimi najebo si

  2. Волим да у мантилу салећем женске по парковима.

  3. Ja oduvek mislio da je ovaj uroš seksualni manijak

  4. U stvarnosti teško pokazujem bilo kakve emocije, ali ovde kad dođem sve to nadoknadim. :) Žao mi je ako sam vas smorila u trenucima sloma živaca, neraspoloženja, tuge...

  5. Nemoj Mrmune, uzela je Džimija na foru... Nemoćno žensko čeljade... :)

  6. ja mislim da je marko najebo ako se stvarno uvede gag ovde

    Ne znam za sebe, ali ja ću da punim Đimija, da ga gagujem svako malo

  7. Урош

    Волим да у мантилу салећем женске по парковима.

    Je l' kao Boris Komnenić u "Tajvanskoj kanasti?" :))))

  8. Као Љубиша Самарџић у "Лептировом облаку".
    :)))

  9. Да сте рекли као Сталоне у Рокију, па и да вас поштујем...

  10. Stalone nije u tom fazonu :))

  11. Волим да у мантилу салећем женске по парковима.

    Daj malo detalja kako reaguju

  12. Сталоне је порнићар, ми смо културни.

  13. Сталлоне је тата, идем и ја његовим стопама, пиво за масу-ракија за дефиницију.

  14. In vivo mnogo manje smaram nego na vukajliji, a i manje se kurčim. Ni ovde ni tamo nisam duhovit (u smislu smešnosti). Retki su ljudi sa kojima se uklapam po smislu za (h)umor. Držim se najčešće po strani, mada ne sa svima i ne uvek. Problem je sa ljudima a i sa mnom, što se i virtuelno, baš kao i realno, "personalizujemo" na najrazličitije načine u zavisnosti od prilika i osoba sa kojima se susrećemo, a unutra ipak ostajemo jedno te isto.

  15. Idi kod Vukovog spomenika, pa se definiši!

  16. Фине су, не вриште пуно. Пре неко вече ме баба нека уштинула за дупе.

  17. Е, ово што каже Филантропофоб - умем да се прилагођавам неким друштвима, кад не може друкчије.

  18. Zasto je to problem? Nista nije samo crno-belo, pa nismo ni mi- mi imamo sve te stvari u sebi, samo su neke vise naglasene, neke manje, pa od drustva zavisi koju cemo im stranu sebe pokazati. Ne smatram to problemom, niti foliranjem... Jednostavno se ne mogu ponasati sa razlicitim ljudima isto, ne mogu razgovarati o istim stvarima.. Iako se ponekada desava da dve osobe imaju potpuno drugacije misljenje o istoj osobi, ne u smislu gotive/ne gotive, vec po pitanju temperamenta, da li je neko cutljiv/pricljiv, da li je flegma/kolerik/melanholik/sangvinik itd..

  19. kolerik/melanholik/sangvinik

    Jel ovo srpski jezik sunce ti?

  20. Da, naravno. To su tipovi licnosti po temperamentu.
    Da ti ne parafraziram sad cu potraziti ukratko o tome.
    EDIT:
    http://en.wikipedia.org/wiki/Four_temperaments

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.