Kako se ponašate u životu van Vukajlije?

  1. Na Vukajliji sam mnooogo depresivnija nego u stvarnom svetu. Nemam pojma zašto je to tako, inače sam stalno vesela. Jednostavno na Vuku dođem baš kad sam najumornija, pred kraj dana, onda nađem neke definicije koje baš oslikavaju moje stanje i krenem da razmišljam o tome i tako u nedogled.
    U suštini, u stvarnom svetu je sve nekako lagano i sve je u nekoj zajebanciji i muvanju, a na Vukajliji se uvek zakačim za definicije autora koji najviše hejtuju i razmišljam bezveze o nekim nebulozama...

  2. Na Vukajliji sam mnooogo depresivnija nego u stvarnom svetu.

    Да знаш да сам шурнаест пута помислио да ћеш да сисечеш вене кад се излогујеш. Мајке ми.

  3. Evo da kažem i ja po čemu sam isti i na Vukajliji i uživo. Po ideologiji, a isto tako i po svom humoru (kako kome, nekome se sviđa, nekome ne). :)

  4. Лепо то написа офидиа, прилично тачно. У мом случају, већина стреса ен шит долазе из жице, те се знам некад баш сјебат док сам за рачунаром. Гледам да скратим, што више могу, на само неопходно. А буде и времена када немам живот ван..

  5. sve zavisi u kakvom sam društvu. U svom društvu sam dosta pričljiv, kad nisam u svom društvu ne. Inače brzo stičem prijatelje. Optimista sam. Tvrdoglav sam do kraja, uvek moram da isteram svoje. Volim da se zajebavam. Kakav sam na Vuki nemam pojma, reknite mi vi.... Zasad nisam pravio neke incidente, čini mi se.

  6. Van Vukajlije sam kao i ovde. Uglavnom neko ko je tu i neko ko kaže malo, ali glupo. :)

  7. Да знаш да сам шурнаест пута помислио да ћеш да сисечеш вене кад се излогујеш. Мајке ми.

    Džimi, depresivna možda jesam, ali debil nisam...XD....
    Jedine stvari koje me nenormalno izluđuju na sajtu su one tri moje definicije koje nećete da obrišete.:)

  8. Ja mislim da je Đimi transvestit u stvarnom životu

  9. Jedine stvari koje me nenormalno izluđuju na sajtu su one tri moje definicije koje nećete da obrišete.:)

    Шибни ми линкове, побрисаћемо.
    Не желим да паднеш у депресију. :)

  10. Neeeee!

    Edit: podlo igraš, podlo, Ophidia! :)))

  11. a mislim da je Đimi transvestit u stvarnom životu

    Ти гаговани да ћутиш.

  12. Džimi, ne briši defke. Neće se sjeći. :)

  13. Чек да пробам и ја:

    Модератори, ако ми убудуће било шта обришете, лишићу себе живота!

  14. Ja mislim da je marko najebo ako se stvarno uvede gag ovde

  15. Idealna tema samoubice i one koji bi to voleli da budu
    http://vukajlija.com/forum/teme/16898

  16. Покој им души.

  17. Jednostavno na Vuku dođem baš kad sam najumornija, pred kraj dana, onda nađem neke definicije koje baš oslikavaju moje stanje i krenem da razmišljam o tome i tako u nedogled.

    Koliko sam ja samo puta razmišljao o životu. Zbog toga mi je majka govorila: 'Prestani da razmišljaš više o tome! Samo ćeš tako uništiti sebe!'. Hvala bogu, mogu da izdržim sve i svašta. Jeste da previše razmišljam o životu, ali umem i da uživam u njemu. Imam malo drugova i drugarica, ali to su oni koje volim skoro k'o svoju porodicu i svaki trenutak proveden sa njima i sa svojom porodicom smatram uživanjem u životu. :)

  18. Ја не размишљам ни овде, ни у животу :)

  19. Lully, mojne da brineš, sad ću da ih vaskrsnem :)))

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.