Kako se ponašate u životu van Vukajlije?

  1. Ne vole žika popove. ja samo tita volem i raspodelu i zeleno.

  2. Ponuđen ko počašćen ,ja tita ne volim jer je bio mason
    U životu se ponašam u skladu sa crkvom

  3. Ja sam mnoooogo dosadnija, pa vi vidite.

  4. Joj, samo neka neko dođe i kaže da je tema glupa! Istog trenutka ću se složiti s njim!!!

    Ajde, nemojte da se stidite!!! :)

  5. Storma
    Ja sam mnoooogo dosadnija, pa vi vidite.

    Kuku s kim se ja družim :D

  6. Sta vredi da kazem, kad me ovde skoro niko ne poznaje. :P

  7. Sve što napišem liči na mene.
    Kada bi neko, ko me bolje poznaje, pogledao desetak Vukinih avatara, iz prve bi pogodio koji je moj.

    Nebitna razlika :
    ne psujem "napismeno", ali "usmeno" obožavam.

  8. ne psujem "napismeno", ali "usmeno" obožavam.

    E vidiš, ovo nam je zajedničko.

  9. Tako i treba. Al neki se foliraju. Prva ja. :)

  10. Stidim se po cijeli dan. :)

  11. Psujem, i prosipam fore.

  12. Pa ovdje, bre, Zeko! :)

  13. ma nemoj bre ovde da se stidiš, ovde si fina i uzorna, ne piješ, ne psuješ.. :PP

  14. ja psujem uvek :/

    Ma opušteno, jebeš ga. :)

  15. Па ..... у животу ван вукајлије сам много мање толерантан и много више агресивнији ...ово ми дође као одушак....
    .....и да , никада не показујем осећања осим у баш крајњим ситуацијама..

  16. Često se i blesavo smejem uživo, što mi se na Vuki nije desilo već godinu dana. Umem da se nadrkam uživo, ali to nije ništa u poređenju sa mojom nadrkanošću kada dođem na Vuku. Zašto? Zato što se raspadam kad vidim definiciju koja agresivno gura lični stav i temu na forumu sa patološkom potrebom da ljudi na njoj nabiju sebi ruku u želudac i izvrnu se naopačke ne bi li ostali stekli uvid u prozračnost njihovih dušica.
    "Zašto ste trenutno na sajtu?" -Šta te boli kurac.
    "Prosjaci i kako postupati s njima" - Šutnuti ih u zdravu nogu, a vi glumite humanost.
    "Koje vam jaje više visi?" -Tvoje.
    "Najgluplji statusi vaših fb prijatelja" -Tvoja tema.
    "Kutak za zaljubljene..." -Mudo Marjanovo.
    "Turci i sunetizacija..." -Kurac Radakov.
    "Nabijte sondu u debelo crevo i okačite svoju unutrašnjost" -Nema ovakve teme? Biće, samo polako.

    Vukin fokus više nije fejsbukovska jurnjava popularnosti, već psihopatologija Farme. Jesam, nadrkana sam. I licemerna što postujem na još jednoj od takvih tema. I ko me jebe, treba da idem ako mi nešto smeta. Ali to ne menja činjenicu da smarate u božju mater.

  17. Ја сам вероватно нешто комуникативнији ван сајта. Јебига, мрзи ме да постујем. Често испишем пола стране у некој теми само да бих избрисао текст пре постовања, јер кад помислим да ће неко дузме да ме цитира реченицу по реченицу, па ја ондак треба да одрадим исто, дође ми де се убијем од смора. Уживо тога нема, па ми није фрка да давим људе. :)

Rekli o sajtu

Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma.

Kompjuterska Biblioteka · 7. Maj 2009.