Prijava

Ja sam čuo da je Deep Purple posle odlaska Iana Gillana iz grupe 1973. zvao Zlatka Pejakovića da bude novi pevač, ali je on odbio.

Kako Zele i Zlatko ubiše temu, pa ovo je vrh :D

Pink Floyd - Careful with That Axe, Eugene
legenda kaze da je pesma posvecena klincu od nekih 14 godina koji je iskasapio svoje roditelje sekirom...
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=AYMyxTFwuz8#!

Pesma od Cece - Šta još možeš da mi daš koju su napisali Bora Čorba i Oliver Mandić (i koju je i Bora Čorba otpevao na Gitarijadi 1992, a posle prodao Ceci) je isprva Dragani nuđena. Ona je otpevala, Ceca je posle čula u studiju taj njen demo i toliko joj se svidela pesma da je ponudila više para od Dragane i tako dobila pesmu.

Kakvi niski oblici života. Jednom ako otkriju jednoćelijski život na Marsu, ličiće na njih.

Ko je bio na GanCima sad u septembru znao je da je na Sweet Child of mine Axl nosio srpsku zastavu.
http://www.youtube.com/watch?v=_E909wKKjPo

na koncertu u zagrebu nije nosio Hrvatsku zastavu

evil laugh

Merlin menson je sekao svinjske glave i bacao ih u fan pit.

ovaj aksl rouz se slihta publici gore nego balasevic

Čuo sam, ne znam je li istina da su mejdeni kakili, tačnije jedan od gitarista u jedan pehar i ko pojede kaku ovaj mu da gitaru i neko je to naravno uradio...

onda da je Mejson lomio rebra da sam sebi popuši... da je na koncertu jebao kravu i isjekao je motornom šegom, šegu bacio u publiku i odsjekao nekom liku ruku....

ako neko zna da potvrdi ili da demantuje :)

Cuo sam i ja to za Mensona i da je bombu bacio u publiku, pa ljudi potpisuju da on ne odgovara za njihov zivot ako im se sta desi.....mislim da je prica cisto sranje :)

Pa i meni tako djeluje :)
zamisli nama da bojan marović bači bombu i ubije svih 5 fanova na koncert?!

Pričaju ljudi da se na posljednjem koncertu Bijelog Dugmeta, u Derventi, Alen Islamović nije pojavio jer mu je bilo dojavljeno da će ga strijeljat u Derventi jer se jednom, dok je bio u 'jagodama', posr'o u javnom wc-u a nije platio.

Steve Vai na snimanju filma Crossroads (ili kako se vec pise) nije moga da na kraju duela baci gitaru,jer mu je bilo zao , a isto tako u duelu nije mogao da promasi onaj jedan ton :DD

Za Mensona znam da je gađao publiku sopstvenim fekalijama... A kol'ko znam WASP su iztesterisali kravu (citation needed) (:

Blek metal bend Mayhem je na omot albuma stavio sliku mrtvog pevača kako je sam sebi prosuo mozak kratežom...

Dal' je tačno ono da kada je krenuo da svira ‚‚ulazak u harem'' Satriani prozvao Točka na binu i Točak raspalio ‚‚ulazak'' u rikverc???

Сатријани свирао Харем? Ил' си ти луд, ил' ја нисам нормалан :)

Si, si...
Na nekom koncertu Satriani rek'o : ‚‚ Ovo je za mog prijatelja koji trenutno nije tu'', krene da cepa, i u momentu izlazi Točak, penje se na binu, uzima džitru i kreće u rikverc... To sam čuo od više ljudi... Dal' je istina, neam pojma...

Ja sam cuo od jednog lika da je Tocak rekao da nikad nije odsvirao "izlazak iz harema" i da je to samo mit.

Naučnici koji su ispitivali DNK Ozija Ozborna otkrili da on ima "neke genetske mutacije" koje bi mogle da objasne kako "još nije umro".

Tim naučnika koji je nedavno otkrio da je roker potomak neandertalskog čoveka, saopštio da je Ozi "i mutant".

"Neke od mutacija nikada ranije nismo vidjeli", izjavio je Natanijel Pirson iz tima laboratorije "Knome Inc" iz Masačusetsa koja je analizirala DNK bivšeg frontmena benda Black Sabbath.

Ozi Ozborn (61) poznat je po "kolosalnim količinama opijata koje je uzimao". Jednom prilikom je ispričao da je dvije godine svaki dan uzimao LSD a alkohol pio kao vodu.

Naučnici su sada utvrdili da mnoge anomalije koje su otkrili imaju veze sa drogama i alkoholom. "On ima povećanu predispoziciju za zavisnost od alkohola koja je nekih šest puta veća od normalne", objasnio je suosnivač laboratorije Horhe Konde za vijesti televije ABC.

"S obzirom na 'bazene' pića koje sam tokom godina ispio - da ne pominjem kokain, morfijum, pilule za spavanje, sirup protiv kašlja, LSD i ko zna šta još - ne postoji pouzdan medicinski razlog zašto bih još bio živ", napisao je Ozborn u u kolumni za londonski Sandej tajms.

"Uvijek sam govorila da će poslije smaka svijeta ostati samo bubašvabe, Ozi i Kit Ričards", rekla je Ozijeva supruga Šeron nakon vjesti da joj je muž "mutant".

(www.rsplaneta.com /Mondo )

Kad je pevač grupe Ruž dolazio u Obrenovac, uhvatili ga u jednom kafiću i ošišali ga do glave. Nije baš zanimljivo, ali je bilo veoma smešno. Ko se seća Vuka Rosandića, može da ga zamisli ćelavog...