Prijava

http://www.youtube.com/watch?v=UIgkac8lOuY&feature=related

Evo ja se javljam da primim na gajbu ovu pipi dugu čarapu što duva u frulu :D

Kbo, aj primi i mene na gajbu, zajedno sa njom, a ti kao odeš u kafanu :))

Pa da pokvariš frulu jadnoj djevojci,... nema jebene šanse.

@Dzimi - nema potentnijeg tripa od caletorstva :))) Kad sve drugo prestane da te radi, znaces da je pravo vreme.

@Dzimi - nema potentnijeg tripa od caletorstva :))) Kad sve drugo prestane da te radi, znaces da je pravo vreme.

Уме да буде зајебан трип и док још ниси ћале. Ја био најмлађи у породици, тако да нисам нешто имао контактата с бебама. Али, породила ми се сестра од тетке скоро, и ја изашао с њом и бебом у град и узео ја да гурам колица. :) Био ми гушт. Скроз чудан осећај. Још ме милфаче додатно загледале, мислиле да сам ја тата. :)

"A milface ze zalecu, usijane glave
Imas neku buksnu, Chevu, stari lafe
Rekoh nemam dzeje, idite kod GIMIJA
Kako nema, kako nema, pocele me dave"...

Nego, ja bih onako iskreno da se pona'vatam sa barem nekijem od vas na pivu, 'ajde necu vise da vas smaram, valjda vam je do sada, jebi ga, jasno koliko mi je stalo. Sredite mi nesto, nebeski narode. 'Leba vam vaseg nasusnog.

Imate konkurenciju u vidu Rvata, koji ce otprilike spomenik da nam podignu. Iz male smo zemlje, znojimo se zesce da se uopste pojavimo tamo :D

Хаха! Царе. :)
Не знам, ја слабо имам контаката у тим водама, али ћу да гледам да се распитам некако.
А чекај, колико кинте тражите укупно за цео бенд? По свирци.

коко си матор.. :D ја могу да ти средим нешто у Дангуби :) шалим се ај срећно ти било...

Čevu, ja bih da se ponavatamo zbog postova na ovoj temi :D